Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Quoted post

Kecskeméti József

#88 Csak úgy

2013-01-09 17:27

Először is, hogy tisztázzuk a tényeket, Bayer Zsolt nem tartozik a kedvenc újságíróim közé. Viszont az oly sok indulatot felkavart írásával teljes mértékben tudok azonosulni: az én szememben nem ember az, aki egy másik embertársa életét kioltja, legyen az fehér-fekete-sárga-rózsaszín-rézbőrű vagy szivárványszínű! Azt, hogy ezt egy újságíró le merte írni, miért baj? Emlékszünk Zuschlag-ra? ÓŐ kőkeményen zsidózott, és egy-két párttársa még vele együtt röhögött is a "poénon". Cusink mégsem emiatt került indexre. Szóval, akkor mi újság, Magyarország?! Mindemellett ki merem jelenteni, hogy ma Magyarországon a baloldali szavazók között sokkal több rasszista és antiszemita van, mint a jobboldaliak között. Persze, nekik lehet! Ilyen országban élünk, kérem szépen, nagyon sok dolga lesz még az igazi jobboldalnbak, hogy a kizökkent időt és a rendet helyreállítsa!

Válaszok

Magyar Klára
Vendég

#93 Re: Csak úgy

2013-01-09 17:40:28

#88: Kecskeméti József - Csak úgy 

 Emlékszem Cusira. Nagy marha volt, nem hitte, hogy jobbos spionok hada liheg a nyomában és csak arra várnak, hogy valami ordenáré baromságot beszóljon. Be is szólt az Andrássy úton, ha jól emlékszem, a Terror háza avatásánál. Nem rendszeresen, akkor, egyszer. Nekem mondjuk az egy is sok, de nem kell színezni. Le is mondott utána, nem úgy, mint a maiak. Ő volt az a marha, akit más ügyben elítéltek. Volt vagy 75 milliós csalás, amit nagyrészt visszafizetett, ezért vagy 15 évre ítélték első fokon. Másodfokon mérsékelték a büntijét 6,5 évre, aminek mára jelentős része lecsengett, nem tudom, szabadult-e már. Ritka antipatikus embr volt, de a végén nagyon sajnáltam. A nagyhalak, Simicska, stb... szabadon járnak-kelnek az ő árnyékukban ez a szerencsétlen molyfing sem lehetne. Ennek a ..csányi összegnek a javát nem is sját célra használta fel. Senki nem vette védelmébe, mindenki kihátrált mögüle.

Az én szememben Cusi részben mások helyett is ül.

A Bayer, ahogy látom, nem fog senki helyett ülni, pedig ...

roji

#122 Re: Csak úgy

2013-01-09 21:37:21