A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

ajeney

#2039 ajeney

2012-12-19 14:15

Valahol elkallódott a tegnapi hozzászólásom, melyben jeleztem egyetértésemet és kifejeztem hiányérzetemet, egy nagyon lényeges kérdésben. Nevezetesen: mivel ismerve a társadalom mélységes megosztottságát, úgy vélem, egy jövőbeni kormánydöntés után, a " nemzetiek " - a haza nem lehet ellenzékben jelszóval - erőszakos demonstrációkba kezdenek. Újra kezdődik a " szemkilövető Gyurcsányozás ", a rendőrök meghurcolása. A nemzetközi hisztériakeltés minden szintje. A kérdés nem kellene tisztázni, hogy a demokratikusan gondolkodók vállalják-e a várható konfrontációt, a Petíció pontjainak megvalósulása érdekében? Kétségeim vannak. Újra folytatódik majd a süllyedés. Szerintem a Petíciót ki kell egészíteni: demokrataként lojális és szolidáris leszek egy demokratikus Magyarországért küzdő kormányért és annak tetteiért.
Gondolom sokan visszalépnének... :(

Válaszok

???

#2041 Re: ajeney

2012-12-19 16:52:54

#2039: ajeney

A különbözö peticiók fórumai néha összekeverednek, már én is észrevettem.

Néha teljesen elképedek, hogy micsoda gondolatok fogalmazódnak meg a jobboldali szimpatizánsok fejében.

Mint ahogy most az egyetemisták és a középiskolás diákok csinálják, úgy kellene mindenkinek a többiekkel szolidaritást vállalni.

Valószínüleg többet lehetne elérni.