A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

Presbiter

#267

2012-11-09 14:55

Kétségbe ejtő a magyarok megosztottsága. Emlékezzetek arra, kérlek, hogy Mohács előtt is ez volt. Második Mohácsot akarnánk?
Bekövetkezhet, ha egyéni hatalmi érdekeket többre tartunk, mint most a nemzetet megmentő összefogást!

Válaszok

gondolkodó
Vendég

#271 Re:

2012-11-09 15:19:00

#267: Presbiter -  

 Nagyon igazad van! Én a magam részéről már nagyon régen vértam azt a pillanatot, hogy nálam okosabb, de legalábbis jobb pozícióban lévő emberek megteremtsék az összefogást. Remélhetőleg nagyon tudatosan, jó programmal, kidolgozott tervekkel, összefogással megteremtik azt, amire az emberek már régóta vágynak. Szívem szerint én is azt mondanám, hogy "A HAZA NEM LEHET ELLENZÉKBEN", de nem mondom, mert ez a mondat egy olyan ember szájából hangzott el, aki nem bír veszíteni, nem tudja tudomásul venni, hogy nem csak ő vezetheti ezt a sokat szenvedett országot. Félő, hogy ez 2014-bn is be fog következni. Akkor kezdődnek újra:  választási csalás emlegetése, a hídfoglalás, az utcai zavargások. A mostani választási rendszer kidolgozása, az előzetes regisztráció, stb... a 2014-es választásokra készíti elő a választási csalás lehetőségét. A rendszer követhetetlen lesz, a FIDESZ úgy fogja könyvelni a szavazatokat, ahogy akarja. Nem lesz könnyű megverni őket. A határon túli magyarok szavazatairól még nem is beszéltem.