A hatodik koporsó bemutatása mellett

Quoted post


Vendég

#67 Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

2012-09-18 18:22

#66: pajzsmirigy - Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

Üdv Pénzes Tamás alias Zorró!
1.Én a szémélyes megbeszéléseknek vagyok a híve, de ha te nem vagy partner, áldásom rá!
2. Mondjuk ez lett volna amit megbeszélhettünk volna.
Sok box termet ismerek és megismétlem a részletek megbeszéléséhez beszélnünk illene!
Lehet sportszerűen és bizony lehet sumákban úgymond csibészesen, ez is rajtad áll!
Én a sportszerű megmérettetés híve vagyok, előzetes feltételek megbeszélése után,
úgy ahogy az a  motoros berkekben ez szokás!
5. Mint oly sokszor a szélsőbalosok összekeverik a tájékoztatást a fenyegetőzéssel, mint ahogy teszed te is.
Vélemény szabad ezért is írtam a saját véleményemet a szerintem kultúrálatlan és megalapozatlan bejegyzésekre.
Azt, hogy te fenyegetőzésnek vetted, az a te bajod és ahogy motorosoknál szokás, állok a rendelkezésedre!
Zárásként csak annyit segítettél volna az elesetteken, mint én és a Csapat, fejet hajtanánk előtted!
Biztos az én hibám, de Pénzes Tamás nagylelkű gyengék védelmezőjéről még nem hallottam ,
ez olyan, mint a mondák világa például Zorró!

Végül, várom a telefonodat a 30-9-41-61-81 számon és a jövőben nem reagálok itt az írásaidra!
De írhatsz e-mailt is az imiblues@gojmotorosok.hu címre!

Tisztelettel:
Mészáros Imre
30-9-41-61-81

Válaszok

mélymagyar

#69 Re: Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

2012-09-18 19:11:30

#67: - Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

Imre jól kapd szét a szájuk szélét, de azért vigyáz magadra, mert ki tudja. Valami ilyen sulylökő diszkozvetőről hallottam ilyen névvel. Nem biztos az? Az már van vagy közel negyven éves is ahogy hallottam. Lehet, hogy tudtam segiteni.

Hajrá Imre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Aláírtunk egy jó páran nektek.