A hatodik koporsó bemutatása mellett

Quoted post

mélymagyar

#69 Re: Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

2012-09-18 19:11

#67: - Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

Imre jól kapd szét a szájuk szélét, de azért vigyáz magadra, mert ki tudja. Valami ilyen sulylökő diszkozvetőről hallottam ilyen névvel. Nem biztos az? Az már van vagy közel negyven éves is ahogy hallottam. Lehet, hogy tudtam segiteni.

Hajrá Imre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Aláírtunk egy jó páran nektek.

 

Válaszok


Vendég

#70 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

2012-09-18 19:52:07

#69: mélymagyar - Re: Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

Nyugi, tudok magamra vigyázni és sokam vigyáznak is rám, ha szükséges!
például: Füzessí vagy Janecska és még hosszasan sorolhatnám.
Még veretlenek vagyunk!:)))
Imi Blues

pajzsmirigy

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Gój motoros egy az egyben!

2012-09-18 21:12:08

#69: mélymagyar - Re: Re: Re:  Gój motoros egy az egyben!

"Mélymagyar" te miről beszélsz, helyén van az eszed egyáltalán? Én a két puszta kezemmel rendeztem minden dolgomat az életben, noha nem kétkezi munkás vagyok.  De az talán nem bűn és nem inkorrekt?  Olvasd el, hogy mit írtam le az Imrének címzett válaszlevelemben.  Ha nem lennél tisztában a sportolókra vonatkozó szabályokkal, akkor arról tájékozódjál és ne hülyeségeket firkálgass!  Egyébként az országban nincs az az ember, akit ne lehetne sunyi módon agyonverni, de köztudott, hogy ilyent egy sportoló nem tehet és más sem, mert az bűncselekmény, amit a törvény kőkemény börtönévekkel sújt. Egy sportoló büntetését még meg is fejelik plusz 3-4 évvel és búcsút inthet a sportnak. Nem beszélve arról, hogy az erőszak erőszakot szül, ami azt jelenti, hogy mindenki vesztesként hagyhatja el a "tatamit", ki akkor, ki később.