A hatodik koporsó bemutatása mellett

Quoted post


Vendég

#31 Re: Re: Re: Re:

2012-09-16 13:58

#30: ne...... - Re: Re: Re:

Hihetetlenül TÁJÉKOZATLAN VAGY, mint ahogy a bal-liberális média bértollnokai!
2006. október 23-án nem voltunk ott amiről írsz!
Többek közt ezért fizetett a TV2 - ATV - György Péter - Grézy pedig hamarosan fog,
ahogy a II. fokú biróság is megítéli, ugyanis ez tény! Tudod, ember mi jogkövetők vagyunk,
lehet bennünket szeretni vagy sem, de ha olyan hamis és hazug állítások jelennek meg,
aminek semmi köze a valósághoz, akkor bizony számíthat a haragunkra, akár félelmetes vagy sem!
Legyél bátor és az állításodat védd meg a bíróságon! Kérésednek megfelelően amennyiben fenn tartod
téged is bíróság elé állítunk, add meg a neved és a címed! Ne legyél hangember és anonim!
Mészáros Imre
elnök, Gój Motoros Egyesület
1029. Budapest, Dutka Ákos utca 43.
30-9-41-61-81

Válaszok

ne......

#36 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-16 15:10:35

#31: - Re: Re: Re: Re:  

 Kedves Mészáros úr!

Elhiszem, hogy nem Ti voltatok, mert biztosan minden szavad igaz. 2006 őszén én a TV-ben hallottam, hogy a gój motorosok köröznek az 56-os emlékmű körül.

Ne kísérletezz, nem megyek veled pereskedni, én utoljára a válóperemen voltam bíróságon, előtte pedig soha. Miután újabb válóper nem néz ki, nem készülök bíróságra.

Én nem fenyegetőzök, én csak elmondom a véleményemet egy olyan fórumon, amelyen rajtad kívül senki nem adta meg nevét, telefonszámát, én sem fogom, ha tetszik, ha nem, önvédelmi okokból. Ezzel magamat védem és nem bántok senkit.

Részemről ennyi, a még el sem kezdődött barátságunkat ezennel be is fejezem.