A hatodik koporsó bemutatása mellett

Quoted post

ne......

#36 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-16 15:10

#31: - Re: Re: Re: Re:  

 Kedves Mészáros úr!

Elhiszem, hogy nem Ti voltatok, mert biztosan minden szavad igaz. 2006 őszén én a TV-ben hallottam, hogy a gój motorosok köröznek az 56-os emlékmű körül.

Ne kísérletezz, nem megyek veled pereskedni, én utoljára a válóperemen voltam bíróságon, előtte pedig soha. Miután újabb válóper nem néz ki, nem készülök bíróságra.

Én nem fenyegetőzök, én csak elmondom a véleményemet egy olyan fórumon, amelyen rajtad kívül senki nem adta meg nevét, telefonszámát, én sem fogom, ha tetszik, ha nem, önvédelmi okokból. Ezzel magamat védem és nem bántok senkit.

Részemről ennyi, a még el sem kezdődött barátságunkat ezennel be is fejezem.

Válaszok


Vendég

#38 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gój Motoros

2012-09-16 15:24:47

#36: ne...... - Re: Re: Re: Re: Re:

Üdv!
Én sem , sem a Gój Csapat sem a perek híve, hanem a gyors határozott megoldásokat kedveljük.
Viszont 2006 október óta egészen 2010-ig folyamatosan inzultáltak bennünket és mi azt a megoldást választottuk, ami legjobban fáj a bennünket rágalmazóknak, azaz a pénzbírság és a törvény általi eltiltás a tevékenységüktől.
De a Te példád is mutatja, hogy mennyi embert sikerült megvezetniük, ezért ha kérhetem ezen hazud és hamis állításokat
ne terjeszd tovább és ha lehetséges a valós tényeket tolmácsold elvbarátaidnak. Barátság nálunk sem hipp-hopp jön,
ezért elfogadom a válaszodat, részemről is befejezetnek tekintem a párbeszédünket, főleg azért is mert ez a peticíó,
nem is erről szól! Véleményed továbbra is legyen, de mindig körültekintően, tájékozódva fogalmazd meg, ahogy mi
GÓJ MOTOROSOK! Üdvözlettel: Mészáros Imre