Vesszen a Napiszar

Quoted post


Vendég

#4

2012-08-08 23:52

Egy petíció egy oldal lelövéséséért kb. annyit ér, mint vászontarisznyán a lakat. Tudtommal semmi jogsértőt nem csinál a NSZ, miért kéne lelőniük? Azért, mert Herby megint besértődött?

Válaszok

Máté

#6 Re:

2012-08-08 23:58:50

#4: -

Azért mert elkölcstelen , gyűröltetkeltő,......de sorolhatnám a legfontosabb hogy rombolja a magyarságtudatot. Tönkreteszi az országott. Népbutítás.


Vendég

#9 Re:

2012-08-09 00:05:48

#4: -

Nem, hanem azért, mert Herby nyilvánosan szenved, a hatalmas megaláztatástól, és ez az egész magyar tizenéves, humortalan és igénytelen internetes társadalom bukásához vezet. Ahogy az már facebook-on is látható a tinédzserek körében roppant magas arányban nőtt meg azon aggresszív kommentek/posztok száma, amelyekben a Napiszart valamilyen úton módon szidják. Sőt, a seggek fájásának száma is drasztikusan emelkedik, és én nem is látok esélyt 1 napon belül arra, hogy ez csökkenjen, de lehet csak péntekre várható csökkenés, mert akkor mindenki jó iszik, hogy illuminált állapotba kerüljön, hogy gondtalan életet tudjon tovább élni. De lehet csak arról van szó, hogy Herby epénisze megnőtt attól, hogy olyannal van szerelmi kapcsolatba, akit sokan elégítenének ki, és most ezzel próbálja ezt kompenzálni, mert a nagy epénisz nagy felelősséggel jár, és ezt ő már nem bírja.


Vendég

#112 Re:

2012-08-09 11:47:45

#4: -

pontosan.. nyomor herby csak nézettséget akar nvelni.. jácca a sértödöttet

én

#179 Re:

2012-08-09 14:16:53

#4: -

Nem jogsértő?? ugye viccelsz... Eleve már az jogsértő hogy nincs 18 as karika mikor megnyitom az oldalt... hamarosan fellesznek jelentve és lehet h nem 1 nem két év lesz de tuti h befogják zárni.

zLOo3R

#329 Gondoljatok már bele emberek!!

2012-08-10 23:16:25

Ó má heee!!

Gondolkozzatok emberek!!

Anyátokat!!

Kis napiszaros köcsögök!

Nem értem!
Ti mit szólnáltok ha kiraknának rólatok egy hasnló mondom hasonló  nem teljesen olyan dolgot arra a szarr rólad??(Mint Herbyről és az úgy nevezett lázadókról)
És magyarországon tehét láthatja ismerőstől elkezdve bárki.

Ti mit szólnátok hozzá??

Egyáltalán vállalnátok az arcotokat??
A napiszaros csikák még arra sem képesek hogy egy kicsit is együtt érzőek legyenek!!

Vajon ők hogy nézhetnek ki milyenek lehetne belegondoltatok már??
És szinte 100% hogy nem a legszebb, legjobb, legokosabb és legértelmesebb emberek a földön!
Szóval tételezzük fel van egy troll bárki annyi az egész rossz napja vol azt elnézzük és megkérdezzük neked mi bajod tán rossz napod volt?

És álltalában ez igaz is!!(Rossz napja volt és szomorú mérges ezen élveszkedik)

De ők gusztustalan kis fégek akik mások másságát kihasználva keresnek pénzt szóval ha látnak egy hülyét felrakják és dől a lé!!


És akkor tényleg nem undorító emberekről van szó?
Nem is értem azokat akik védik őket!
Csak gondoljanak bele ebbe!

Gondolj bele ezekbe a doglokba!!

1.Mit szólnának ha ők lennének kint az oldalon.
2.Gusztustalan dolgokat csinálnak
3.Más lehetsz de te is más embereken röhögsz a másságuk miatt!


Azt tudom ajánlani hogy nézzenek tükörbe azok akik még ennek ellenére is kiállnak a napi FOSSS Ellen!!