Királyi Vásár

Quoted post

Erika

#8 Re:

2012-07-26 13:13

#7: -

kedves ..........!

nem vagyok a szervező brigád tagja és valóban nem lakom a király utcában.

abban igazat adok önnek, hogy a szervezőknek valóban kellett volna az ottani lakosokkal beszélni.

nagyon sok országban jártam/éltem már és mindig lenyűgöztek azok a vásárok ahol a helybeli mind az új, mind a hagyományos kézművességre alapoztak, hogy mind a lakosok mind a turisták jobban megismerjék az ottani valódi értékeket. mindenhol azt vettem észre, hogy az ott élők ezen idő alatt sokkal nagyobb türelemmel és torelanciával voltak a rendezvények felé. amit sajnos nem lehet elmondani a magyarokról.

mind országon beleül, mind kívül, jellemző (sajnos) a legtöbb magyarra a széthúzás.

természetesen nem lehet mindig mindenki kedvére tenni.

külkerületben lakom. 40 évig nem volt templom (ami harangozik MINDEN NAP, reggeltől estig). de most már van(zöld területre/parkra építve)!!! lakótelep, sok 10 emeletes házakkal. a vísszhang így olyan mint a flipperben a golyó. addig megy amig van ereje. én is csak élni szeretnénk itt nyugodtan, csendben, mindennap, mint előtte. de nem lehet. :((

ha ez a kolompolás csak havonta 1-2 napig  lenne, akkor még azt mondanám, hogy renben, elviselhető. de nem így van.

ön cserélne velem?

 

Válaszok


Vendég

#13 Re: Köszönöm Erika sorait.

2012-08-06 20:30:36

#8: Erika - Re:

Üdvözlettel

Landwehr Klára

0670-7035241