Nem akarunk kilakoltatásokat látni!

Quoted post

Terrorista

#87 Megölném őket

2012-03-15 18:30

Nálam már nincs pardon, én még fizetek. Egy biztos, ha kilakoltatnak akkor előtte felrobbantom a lakást, nem fog érdekelni ha már földönfutóvá tettek. Aztán Ámokfutást rendezek egy bankban, és azok a dolgozók akik ott lesznek... a családjuk megérzik milyen elveszíteni valakit, valamit. Nem érdekel hogy főnök vagy pénztáros, ez nem hivatkozási alap hogy ők végrehajtók, ha nekik nincsenek érzéseik , nekem sem lesz. Kértünk, könyörögtünk, ők meg csak emeltek, minden emelkedett, közüzem hitel, minden miközben a munka nélküliek aránya nőtt, a reálbérek csökkentek, a munkakörülmények 80% rabszolgatartásra emlékeztetnek, ha nem tetszik el lehet menni... ez a válasz bármire... elég volt. Én lassan a 2,5 szeresét fizetem annak amit bevállaltam, és jelenleg többel tartozom (30% al, persze ha az árfolyam változik...) mint amit felvettem, miközben a felvett összeg, ha a befizetéseket nézem 80% át már bőven kifizettem. Közben vérlázító cikkek látnak napvilágot... elegem van, annak idején azért nem adtak forinthitelt mert a fizetésem 30% nál többet nem vihet el a bank, jelenleg a fizetésem 90% át viszi a bank.

Válaszok

Hangya

#88 Re: Megölném őket

2012-03-15 23:34:29

#87: Terrorista - Megölném őket

Na ezt ugye azért te sem gondolod komolyan!Ha már e te birkád döglődik, másnak az egész nyája pusztuljon, mi? Arra válaszolj,az általad felvett kölcsönt ki használta fel?A végrehajtó?A banki dolgozó, pénztáros, ügyintéző?Én addig mentem, míg forint-hitelt  nem kaptam,nekem ne add be, hogy nem kaptál csak devizást!A haverok is hülyének néztek,hogy nem a frankost vállaltam be.Miért?Mert nem hittem, rohadtul nem hittem, hogy dübörög a gazdaság!Frankos hitel csak akkor érte volna meg, ha a forint később jóval erősebb lett volna a franknál!De nem lett az,soha nem lesz az!A bankok reklámjainak dőltetek be,csak ugye ők nem mosóport, meg kindercsokit reklámoznak.Te elhiszed,hogy az X mosogatószerből csak egy csepp és hetven garnitúra edény megtisztul?Na, ugye!Csak a te mosogatószered flakonjára az volt írva:CHF. Még hiszel a mesékben? Hány éves vagy?Remélem nem vagy a szomszédom,(a lakásrobbantás miatt érdeklődöm)mert tudod lehet, hogy téged kilakoltatnak,de az én lakásom lassan tehermentes lesz(forint hitel!)és nem szeretnék a felelőtlenséged miatt utcára kerülni!