Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8515 NE SZEGJE A KEDVÜKET A SIKERTELENSÉG !!!

2012-03-06 02:22

PRÓBÁLKOZZANAK, LEGYENEK KREATÍVAK, TALÁLGASSANAK, HÁTHA RÁHIBÁZNAK !!!  NO, MEG AZÉRT VALAHONNAN ÉN IS SZERETNÉM MEGTUDNI MÁR VÉGRE AZOKAT A HATALMAS KÁROKAT, AMIKET KICSIT MÁR TUDOGATUNK, DE MÉG ERŐTELJESEBBEN KELLENE.  LASSAN LEJÁR A MANDÁTUMOM, OSZT' MIT MUTASSAK FEL, AZT AZ 50 MILLIÓT, AMIT EDDIG EZÉRT KERESTEM ???  AZT MÁR NEM, NAGYANYÁM ASSZONDTA, HOGY A VAKTYÚK IS TALÁL SZEMET. ÚGYHOGY FOLYTASSUK A KERESÉST, CSAK NAGYOBB LELKESEDÉSSEL, ODAADÁSSAL !!!  ADDIG IS KAPTOK EGY JÓ ÉJT PUSZIT, PUSZ.

Válaszok

Dr.Pesti Gyula, vizsgálóbiztos főbiztosa

#8520 Re: NE SZEGJE A KEDVÜKET A SIKERTELENSÉG !!!

2012-03-06 11:40:05

#8515: Pesti Gyula, vizsgálóbiztos - EREDMÉNYT AKAROOOOKKK !!!

Kedves dr. Pesti Gyula, vizsgálóbiztos Úr!   Kérem, vegye górcső alá Gyurcsány Ferenc, volt proli gyerek, milliárdos vagyonát, hogy honnan van???  Ja, hogy a jobboldaliaknak még több is van?  Na és, arra nem terjed ki a vizsgálat. Méghogy a Széles Gabi meg a Zorbán-család? Ők aktív résztvevői voltak a privatizációnak, velük minden rendben van. Hogy ezek is prolik voltak? Na, és? Gondolkodjunk, oda nem kakálunk, ahol eszünk. Egyébként is, majdnem mindegyik milliomos proliként kezdte! Na, de a Gyurcsány, azt, azt és azt, és csakis azt vizsgálódja, erre terjed ki a megbizatása, és ne ugasson vissza nekem!  Eredményt akarok, sok-sok eredményt, eredményes eredményt!!!   Hi: AZONNAL!!!