Sintértelep helyett Menhely!

Quoted post

boszi

#13 Re: Re:

2012-02-25 23:39

#10: Vendég - Re:

kit kellene sajnálni aki 13-14 évesen már a második gyerekét szüli életében nem dolgozott de a családi meg a többi támogatás többb mint amit én munkával valaha megkeresek ,vagy az aki nyugdíjj mellet 40-50ezres rokkant nyugdíj és még dolgozik is annyit keres mint más meg amit még kap hozzá.de ha ennyire nem tetszik ami itt folyik mi a csudának jöttél ide.

Válaszok


Vendég

#14 Re: Re: Re:

2012-02-26 02:00:50

#13: boszi - Re: Re:

TUDOD BOSZI VAGY KI TUDJA HOGY HIVNAK MASROL SE SZOL A FACEBOOK ES MAS KOZOSSEGI OLDAL MINT EZZEL A TETVES ALLATVEDELEMMEL DE AMIKOR TALAN NALAD VAGY AZ EGYIK ROKONODNAL  SZULEIDNEL  NEM TUDNAK MIBOL ENNI MERT ELFOGY EBBEN A ROHADT VILAGBAN A PENZ ES AKKOR IS CSAK AZ ALLATOKKAL FOGLALKOZOL AKKOR MAJD SZEGYELHETED A POFADAT VAGY SIRHATSZ HOGY RAJTAD MIERT NEM SEGITENEK ES MIERT KELL MINDENKINEK AZ ALLATVEDELEMMEL FOGLALKOZNI.DE AKI SOHA NEM VOLT SZEGENY ES KURVARA MEGTUDJA SZEDNI MAGAT ES NEM MINIMAL BERBOL EL AZ KONNYEN OSZTOGATJA ITT AZ ESZT AHOGY TE IS ES A KOLLEGAID TESZIK ITT DE HA MAR NEM LESZ MIT ENNETEK AKKOR IS SIRJATOK HOGY SZEGENY ALLATOKKAL FOGLALKOZZUNK MAR ES MAJD HA LESZ IDOM AKKOR ELINTEZEM HOGY NEKEM IS JOBB LEGYEN.AZ ILYEN GYOKER EMBREKET EGYTOL EGYIG IRTANAM MERT NEM A SAJAT EMBERTARSAIN SEGITENE HANEM AZOKAT SZARJAK LE AKIK TENYLEG RASZORULNANAK


Vendég

#399 Re: Re: Re:

2014-02-03 08:36:36

#13: boszi - Re: Re:

Bocsáss meg Boszi, de meglehetősen rosszul esik, h sajnálod a rokkantaktól, akiknek kb. 40 ezer járandóság jut, vagy annál is kevesebb, h mellette esetleg dolgozik is.... nem sok ilyen van sajnos, hiszen az egészségeseknek sincs munkájuk. A szavaid mögül süt a rosszindulat embertársaid iránt, valahogy nem értem én sem benned ezt a kettősséget. Én is aláírtam a petíciót, sajnálom a szerencsétlen állatokat, de emellett sajnálom a szerencsétlen sorsú embereket is. Én nem a rokkantakat céloznám meg a helyedben, hanem a nagy halakat, akik lenyúlják az állam pénzéból a milliárdokat.... na, azokat kellene utálni, nem a szerencsétlen betegeket, akik az utolsó lehelletükig kapálódznak minden szaros forintért.:-(