Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#8148

2012-02-19 18:40

Aláírok, mert a jelenlegi kormány csődbe teszi a hazámat, amilyen úton haladnak. Nőtt a szegénység, hazug gazdaságpolitikájuk a gazdagokat és saját magukat támogatja. Orbán többet hazudott, mint az összes miniszterelnök együtt véve és még hülye is a kormányzáshoz. Gyurcsányt ellehetetlenítették, de reméljük, rájön erre a nagyon sok eltávolodott szavazó és visszatérnek. Láthatják, hogy ez a csőcselék sajnos nem csak gazdasági csapás az országra nézve, hanem erkölcsi is, a demokrácia és a köztársaság megcsúfolása. Szégyellje magát OV, hogy ilyen mélyre tudott süllyedni és, hogy a vezetése alatt lett a legrohadtabb az élet az országban. Dögöljenek éhen ők a havi 47 ezer forintból, piszkos söpredék, még kimerik mondani, addig amíg a saját zsebükbe tömik a 16 %-os adókulcs által létrehozott milliárdokat, mondhatjuk, hogy  saját törvényük által legalizált tolvajbanda. Soha többé fidesz!!!!!!!

Válaszok


Vendég

#8149 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-02-19 19:44:49

#8148: -

Na végre valaki azzal is foglalkozik, amire alakult ez a fórum. Ahányszor benézek ide mindig valami ide nem tartozó dolgokról folyik a vita.  Én egyetértek az általad leírtakkal, de én ezt már oly sokszor papírra vetettem, hogy Te azt el sem hiszed. Örülök, hogy legalább eggyel több véleményező van, mert sokan kiléptek végleg innen, én is csak nagy ritkán nézek be, de írni már nem szoktam, mert nincs már olyan amit ne írtam volna le hónapokkal ezelőtt. Remélem Neked lesz hozzá több kedved és erőd. Üdv.