Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

jobbik, mint erőszakos nemi közösülők társulata

#7463 ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

2012-01-31 16:52

Saját lányát erőszakolta egy gárdista éveken keresztül, a szintén gárdista felesége tudtával.  Leventét forró vérmérsékletűnek ismerték... Ez a magyar gárda !!!  Na, ilyent pl. még cigányról nem hallottam soha.  Hajrá jobbik,  húzzatok bele, mutassátok meg, hogy mitől szaporodik a légy, had szülessen a sok kis vérfertőzött jobbik !!!  Ti meg reszkessetek cigányok,  mert megdugják a gyerek-lányaitokat,  - bár úgy néz ki, hogy kielégíti őket jó a sajátjuk ???  Szép kis csűrhe, nekem legalábbis tetszik.

Válaszok


Vendég

#7468 Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

2012-01-31 20:16:04

#7463: jobbik, mint erőszakos nemi közösülők társulata - ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

Nem igaz, hogy cigány ilyet sosem követett el. Rossz dolgok mindig is előfordultak és ezután is fognak. A lényeg, hogy mindet a cigányra kell kenni (jó példa erre az "elcigányosodott magyar" kifejezés), felnagyítani, gyűjtögetni "a cigányság bűneit", mert valahogy igazolni kell, hogy ők és csak ők az okai minden rossznak, ők egy "fertőzés" az "egészséges magyar" mételye. Mindeközben természetesen mindent elkövetnek, hogy minél inkább "ártatlannak", jámbornak látsszon a magyar. Nem jelentik fel, nem kerül börtönbe szinte semmiért (emberélet kioltását is beleértve ám - és nem az ujjamból szoptam). Néha mégis előfordul ehhez hasonló és akkor nagy port ver fel, de tulajdonképp nem annyira ritka az antiszociális magyar sem, csak sokkal ritkábban van következménye a tettének, mint a társadalom peremén, befolyásos ismeretség nélkül élő cigányok esetében. Csak emlékeztetlek titeket, hogy egy betört szélvédőért több évtizedet kaptak - a bot és a rá faragott felirat állítólag az ő művük. A saját, személyes emlékeim közt is van néhány eset, mikor rájuk kentek mindent, még börtönbe is juttattak valakit teljesen ártatlanul, így jogosnak érzem, hogy gyanakszom ebben az esetben is. Szerintem Ti se bíznátok és én se bíznék egy ilyen igazságszolgáltatásban és ez csak rosszabb lesz nacionalista kormány hatalomra jutásával.