Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#7415 Egy régi, kipróbált elvtársnő 56-ról.

2012-01-29 22:00

Csókolom a kezét kedves Havas Szófia!
Hogy van a kedves nagybátyja? Azóta a kedvencem amióta olyan frappánsan és választékosan helyre tette a köztársasági elnököt. Ha jól emlékszem valami ilyesmit üzent neki, hogy "A jó nénikéjét!" Hiába, Rosztovban megtanítják az embert az úri modorra.
Aztán pusztulnak e a betegek a Szent János Kórházban? El tudom képzelni mennyire zavarja az a szent előtag a kórház nevében.

Válaszok


Vendég

#7416 Re: Egy régi, kipróbált elvtársnő 56-ról.

2012-01-29 22:05:56

#7415: filiszteus - Egy régi, kipróbált elvtársnő 56-ról.

Ez mi? Kivel társalogsz? Mi a célja ennek az újabb kötekedő firkálmánynak?


Vendég

#7419 Re: "filiszteus", a frappáns gondolatok szülőatyja..

2012-01-30 08:37:41

#7415: filiszteus - Egy régi, kipróbált elvtársnő 56-ról. 

Csak a Szent János Kórházban "pusztulnak a betegek"? /"úri modor"!/ Jó! Akkor ezt az egyet elkerüljük!

A többiben úgyis adott a kizárólag a betegre összpontosító személyi-és tárgyi feltételrendszer. Rend, béke és nyugalom van, ahogyan azt két évvel ezelőtt - az akkori ellenzék - vezetője megígérte.

Demokrata

#7420 Re: Egy régi, kipróbált elvtársnő 56-ról.

2012-01-30 09:38:42

#7415: filiszteus - Egy régi, kipróbált elvtársnő 56-ról. 

 Filike, ne undokoskodj! Nem kell Rosztovba menni azért, hogy bunkó legyen valaki, elég bemenni a Parlamentbe, meghallgatni Dajcstomit, Kövért vagy Lázárt. Nálam ez a 3 ember nyeri a 3 dobogós helyezést és egyik sem Rosztovban tanult - szerintem. Arról pedig, hogy Havas Szófia - akit egyébként én sem kedvelek -  helyretette a köztársasági elnököt, nem hallottam, de olyan csúnyán nem lehet őt helyretenni, amit ne érdemelne meg. A köztársasági elnökünk orcáján olyan vastag a bőr, hogy a rinocérosz besárgul  az irigységtől.