Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#7336 Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 21:56

#7335: filiszteus - Többet ésszel mint trágárkodással és mocskolódással! 

 Szia, még bírod ezeket az idiótákat lélekkel, szerintem én úgy látom, mintha amőbáknak magyaráznád az élet értelmét, tiszta felesleges. Én már csak olvasgatom a sok okos hozzászólást és azt is csak ritkán, és láss csodát kisimult az idegrendszerem. Ezek az egysejtüek meg úgyis belefulladnak a saját tojukba, meglásd. 

Válaszok


Vendég

#7339 Re: Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 22:09:14

#7336: - Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

Milyen idiótákat és milyen lélekkel? Itt csak a jobb, mint a filiszteus néven írogató csőgörény, barom és lelket feltételezni a személyiségében… Vagy nem olvastad az eddigi produkcióját, vagy vele pendülsz egyhúron, esetleg lehet még: Üdv filimajom! Társalogsz magaddal?

filiszteus

#7342 Mondhatta volna szebben kis lovag

2012-01-26 22:23:12

#7336: - Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

Érdekelnek az emberi lélek mélységei.  Szórakoztató látni, miként másznak elő néhány gyurcsányhívő lelke mélyéről a szörnyek és csúszómászók és maguk sem veszik észre. Szerencsétlen primitív lény, azt hiszi, ha felsorol minél több trágár és sértő jelzőt, azzal célba talál. Ha nem lenne olyan végtelenül buta és primitív, ajánlanám neki a Cyrano-t:

"mondhatta volna szebben kislovag". Neki csak arra futja, hogy kevenc kifejezését a "szarjancsiházát ismételgesse.

Úgy tűnik nem segít rajta a 200 milliója és a Lamborghini, amiben pózol a képen.