Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#7287 Re: Re:

2012-01-25 15:18

#7285: - Re:

Ennyien a romániai mélymagyar "hazafiakkal" együtt? Túl sok.

Válaszok


Vendég

#7288 Re: Re: Re:

2012-01-25 15:44:31

#7287: - Re: Re:  

 Én megértem a romániai mélymagyarokat, nem is bántom őket. Ők nem mérik fel, hogy az anyaországi magyaroknak mennyit ártanak, legalábbis azok nem mérik fel, hogy egy 3/5000 ft-os ebédért és egy ingyenkirándulásért a tisztességüket adták el. Nem gondolkodtak. Nem gondolkodtak azon, hogy az anyaországbeliek hányszor segítettek nekik politikai hoovatartozástól függetlenül és ez a hála. Mi hiába mondjuk azoknak, akik meg vannak szédítve, hogy a magyar útlevél semmit nem jelent, amikor lassan minden ország az EU-hoz tartozik, megszűntek a határok. Tavaly mentünk Szicíliába, az útlevelet elő sem vettük, a busz még csak nem is lassított a határokon. Szintén tavaly mentünk busszal Prágába, onnan, kirándultunk Drezdába, onnan tudtuk, hogy határt léptünk, hogy a mobilok csilingeltek mindenkinél.  Ma már nem téma az állampolgárság, ma csak azokat az embereket lehet ezzel megvezetni, akiket vagy sok sérelem ért (őket megértem), vagy azokat az embereket, akiknek az agya nem gondolkodásra van beállítva. No, meg az újfasiszták, szélsőjobbosok, akikből remélem, nincs több, mint amennyit időnként a randalírozásaik alkalmával látunk. Persze, az is sok, egy is sok belőlük. Egyszer talán rájönnek az emberek, hogy csak eszköznek használja őket a mai hatalom. Nagyon el lesznek szomorodva. Kolozsvári rokonainknak meg sem fordul a fejében a magyarországi szavazás, azt mondják, hogy majd akkor, ha ti is idejöttök szavazni. Így is lehet gondolkodni.