Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Igazi magyar

#7101 Re: Az igazi bal

2012-01-19 20:55

#7099: Fidélio - Az igazi bal 

 Kedves fórumtárs!

Lehet, hogy Ön új a fórumokon, mi páran már tudjuk, hogy a fórumon van egy ember, aki lelkesen büdöskomcsizik a legalpáribb módon hónapok óta. Kértük szépen, kértük csúnyán, hogy ne jőjjön ide, ne tegye tönkre a fórumot, de valami kéjes élvezettel ezt újra meg újra megteszi. Hogy ne legyen egyedül, több néven is beírogat, ilyen pl. a Filiszeus. Most - azt hiszi, hogy minket megtéveszthet, irányt váltott és úgy tesz, mintha baloldali lenne. A baloldal nevében írogat olyasmiket, amit Ön is rendszeresen olvas. Ennek az a célja, amit most Önnél is elért, hogy felháborodjanak az emberek. Én, mint baloldali gondolkodású, az ő aljas stílusán tisztességtelen hozzáállásán akadok ki, Ön, mint jobboldali ember, természetesen az írottak tartalmától háborodik fel. Egyik sem jobb a másiknál. Én bármikor kész vagyok jobboldali beállítottságú rendes emberekkel egészséges vitára kelni, mindenféle anyázás nélkül. Mindkét oldalon vannak rendes emberek és természetesen tisztességtelenek is. A világ így szines, így kell együtt élnünk és nem egymás ellen. Szerintem minden embernek oldalfüggetlenül az a célja, hogy az ország kimásszon a válságból, rendbejőjjön az elszegényedett családok élete. Nekem ez a célom legalábbis.

Válaszok

Fidélio

#7102 Re: Re: Az igazi bal

2012-01-19 21:14:42

#7101: Igazi magyar - Re: Az igazi bal Köszönöm gyors és korrekt válaszát. A másik fórumon épp a stílusba kötöttem bele. Tartalomtól függetlenül. Egyébként pedig az a véleményem, hogy ő a démonjaival küzd. Meg is írtam neki. Igen, teljesen új vagyok itt. Nem fogom az Ön nézetét vallani, nem tudom Gyurcsányt elfogadni, de becsülöm a tisztességet, amit Önről is feltételezek. Ha oldalfüggetlenül mindenkinek az lenne a célja, ami Önnek (ez nekem is), higgye el, hamarabb rendbejönne országunk, amelynek mindkét oldal polgára.