Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

én

#6912 Re:

2012-01-16 02:50

"Hazudtunk éjjel, hazudtunk nappal..." - hogyan lehet hiteles valakinek az ilyen? kíváncsi vagyok, hogy értelmezik ezt az emberek, hogy még hitelesnek tartják őket?

Válaszok


Vendég

#6913 Re: Re:

2012-01-16 07:25:26

#6912: én - Re:

Próbálj meg utánajárni, hogy miért mondta! Egy hosszú ülés néhány mondata volt ez és az ülésen sem mondta el, hogy pontosan miért. Súgok egy kicsit: az MSZP-n belüli állapotok sarkallták arra, hogy cselekedjen, megpróbálta a lehető legcsendesebben elrendezni, de ez nem tetszett az érintetteknek, ezért a sajtó kezére adták ezt a néhány mondatot. Ebből lett a "Gyurcsány takarodj" és az, hogy minden rosszat elhisznek róla manapság, még állítani sem kell már semmit. Elég a szavazóknak érezni valamit zsigerből. Hát igen: sosem ésszel választanak az emberek vezetőt, mindig csak érzelmekkel - súlyos hiba.


Vendég

#6914 Re: Re:

2012-01-16 10:06:29

#6912: én - Re:  

 A baj az, hogy nem akarjátok értelmezni, vagy hogy másképp mondjam, meghallani az igazát annak, amit mondott. Itt is idéztél tőle olyan jó fideszes módra, csak az ő általa mondott mondat első szavát hagytad el, így az egész mondat más értelmet nyert. Ő ugyanis így kezdte a mondatát: "Nyilvanvalóan hazudtunk...." Milyen más az értelme, ugye!!!!! Hát ennyit a hitele tájékoztatásról, idézésről. És ennyit arról, hogy ha valaki nem akar gyűlölni, akkor nem gyűlöl.

egy nyitott szemmel járó

#6915 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-16 10:30:59

#6912: én - Re: "hazudtunk éjjel..."

Én pedig elnézést, de kérdéssel kezdem:  melyik párt nem hazudott ???   Én még olyannal nem találkoztam kis hazánkban,  és, amivel én nem találkoztam, már csak a koromnál fogva is,  az nem  létezhet.    "Csak van, aki bevallja,  van, aki tagadja..."    Nos, ezen lehetne vitázni,  hogy melyik jobb, vagy különb,  csak nem érdemes,  -ez a politika, és a politika mocskos dolog.    Pl.: Viktátort, amikor  -finoman fogalmazva- mellébeszélésen kapták, lazán közölte,  hogy "ne figyeljenek arra, amit mondok..." !!!  Csak ezt különösebben senki nem forszírozta, nem vált egetrengető üggyé,  vajh, miért ???!!!  Talán, mert ezen a vonalon igen különbözőek,  (persze szerintem).


Vendég

#6916 Re: Re:

2012-01-16 10:34:25

#6912: én - Re:

A FIDESz vezér azt mondta, hogy ő még nem hazudott. Ezt persze elhiszed ugye?

A Gyurcsány volt olyan f@sza gyerek, hogy nem ezzel tarhált éveken keresztül.  És a Viktor?

Akkor most melyik a férfiasabb?