Rokkantvadászat...

Quoted post


Vendég

#223

2012-01-01 16:28

Én is 55 éves vagyok, és III.besorolású rokkantnyugdíjas 2011.03.19-től.
36 éves munkaviszony után. Most a két ünnep között kaptam kézhez a Somogy Megyei Kormányhivatal Nyugdíjbiztosítási Igazgatóság aláírás és ügyintéző és elérhetőséget teljesen mellőző(személytelenségbe burkolózó) levelét, melyben értesítenek, hogy keressem fel ezen levéllel az orvosomat és a felülvizsgálatomhoz szükséges a várható időpontra szerezzem be, hogy az orvos-szakértői szerv megalapozott szakvéleményt adhasson a jelenlegi egészségügyi állapotomról.
Megjegyzem, mert nem titok. Építőiparban dolgoztam.Négyszeres gerincsérv műtéten estem át 1999-2009 között.1989-ben autóbalesetben epidurális vérzéses fejsérülést éltem át, amely miatt baleseti járadékban részesülök. 2010.szeptember és november között bélperforáció miatt ki és vissza lettem varva. Sztómazsákos voltam.Szív és vérnyomásbetegségem és ezen leírtak alapján 62 %-ra értékeltek 2011-ben. Rokkant nyugdíjam: 83 ezer.Dolgozni nem tudok, de szerencsére magamat még el tudom látni, de tudom, hogy ez nem érdem, sőt nagy hátrány, mert ezért vissza fognak irányítani a munka világába-erőszakkal, és ha itt jól olvasom a 28.500-ra módosul a járandóságom.
Én nem tudom, hogy ebből mi lesz, de én egy-két "törököt" magammal viszek.
Köszönöm, hogy Dr.Lanczerdorfer Erzsébet Asszony ide írta a lehetőségeket, de sajnos a gyakorlat azt hiszem teljesen más, mint amit Ő ír. Üdv.: Márfi József

Válaszok


Vendég

#224 Re:

2012-01-01 17:10:55

#223: -

Nézzen fel erre az oldalra kedves Márfi József - sorstársakra talál, és megbeszéheti az oldalom problémáimáit, tanácsot is kérhet... - és ha gondolja keresse meg Spitzer Tibort is - itt a neten - az esetével. A rokkantvadászt is Ő is írta, nagyon értelmes ember és jó szándékú. Szerintem.

http://www.jogiforum.hu/forum/16/11498.0.0.1.0#reply

 

be kell regisztrálni ahhoz, hogy írni tudjon!