Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

hátha tudod

#6281 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2011-12-28 20:44

#6279: -   "az ország nyomoráért a 8 éves kormányzás a felelős" szerinted  ?????   - Miért ?????

Mit vettek el tőled vagy tőlem a 8 éves kormányzás alatt ?????  Most ezek a jómadarak a fizetésem cca. 20 százalékát, azért, hogy a gazdag,  jól fizetett réteg élvezhesse a 16 %-os adókulcs előnyeit.  Továbbá vagy 10 féle adóemelést vezettek be, elvették a magánnyugdíj megtakarításomat stb.   Ahelyett, hogy  "elkezdték volna inkább helyreállítani azt a rengeteg kárt", amit szerinted  kellene.  (Nagyon szeretnék nevesítve tájékozódni róla,  mi az a kár) ????? !!!!!  Amíg nem tudom, addig nehéz lenne résztvenni a helyreállításban, lehet hogy az Orbán bagázs is így van ezzel, mert lassan 2 év elteltével semmi pozítivum nem történt, csak az ellentéte ????!!!!!   Segítsél nekik és nekem is.  Köszi.

Válaszok


Vendég

#6283 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2011-12-28 22:17:35

#6281: hátha tudod - Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Nem fog, nem tud, hisz nem is érti az egészet. Majd akkor fog talán kicsit gondolkodni, amikor a gyereke rángatja az utcán, hogy vegyen neki egy gombóc fagyit, de nemhogy arra nem telik, hanem kenyérre sem. Az is lehet, hogy akkor is olyan áhítattal tekint Orbán fényképére, mint az Észak-koreaiak szeretett vezérükre, Hát én ebből a lehetőségből nem kérek.