Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Quoted post


Vendég

#5129

2011-12-27 12:44

Érdekes, de 2006-ban nem sipákoltatok demokráciáért?

HITELTELENEK VAGYTOK, ÉS MOST ITT LEHET HAGYNI MINKET, IGEN, LEHET MENNI!

Magyarország a Magyaroké!

Válaszok


Vendég

#5141 Re:

2011-12-27 19:38:33

#5129: -  

 "............2006-ban nem sipákoltatok demokráciáért?" - írod.  Megcsalt a memóriád! 2006-ban senki sem akarta felszámolni, saját embereivel irányíttatni a demokrácia intézményeit; sőt nem akarta megnyirbálni az alapvető emberi jogokat. Úgyhogy ti sem emiatt "sipákoltatok", hanem a választási vereség miatt.

"Hiteltelenné" is ti váltatok, mivel az ígéreteitek negatív előjellel valósulnak meg! Nincs munkahely, béremelés, egyszerű és arányos adózás, nem csökkent az államadósság, viszont elképesztő méreteket öltött a szegénység, a középréteg lecsúszása; napról napra nőnek az adóterhek. Az országunkat megalázó helyzetbe hoztátok Európa és a világ demokratikusan működő része előtt. Most éppen a sokszínű, tárgyilagos tájékoztatás lehetőségétől fosztjátok meg az embereket. Ezért én is javasolni tudom, idézve a szavaidat: IGEN, LEHET MENNI!

Magyarország a magyaroké! - ezt én is így gondolom, ezért maradok.


Vendég

#5146 Re:

2011-12-28 00:39:07

#5129: -

Bezzeg ti, "békés tüntetők" , ti aztán sipákoltatok a demokráciáért 2006-ban ugye???? Ja! Két gyujtogatás között!!!!!Dugulj el a baromságaiddal!

Annak a csürhegyülekezetnek semmi köze nem volt semmihez a balhézáson kívül....Nehogy már eszmével tölts meg egy törő-zúzó, szaró , hugyozó, eszementen üvöltöző, gyújtogató,kődobáló,  legfizetett szedett-vedett futballhuligánok által vezetett és a fidesz által támogatott (felbújtott), rendőrökre támadó, magából kivetkőzött  csürhe őrjöngését!!!!!!!

Ja!...és nem csak te vagy itt magyar!!!!Ezt ne feledd!Meg se próbáld eldönteni, hogy ki az és ki nem!!!!!!

...és ne a száddal legyél magyar!!!!!!Inkább szolgáld a hazádat, ha már a szádra veszed!!!

Nem az a legnagyobb magyar, aki naponta ötvenszer mondogatja mások előtt, vagy akinek a legnagyobb pofája van!!!!!

..és az sem, aki "pincérnek öltözve" csámpázik a Hősök terén, a lehető legnagyobb árpádsávos zászlót lengetve!!!

EMBER LEGYÉL ELŐBB ....csak azután jöhet a többi!!!! Jegyezd meg jól!

 

 


Vendég

#5149 Re:

2011-12-28 00:56:04

#5129: -

Leülhetsz! Egyes...