Tiltakozás a Bécsi Magyar konzulátus munkája ellen.

Quoted post


Vendég

#5

2016-07-10 13:51

a banasmod tenyleg a legutolso - a holgy agyonkommentalta pofakat vagott a kerelmunkhoz es a paromra ra sem nezett! (nem magyar persze)
nem hiszem hogy barmivel is kierdemeltuk ezt!!! alap a normalis banasmod!!! en magam sem orditoztam vele! azt hittem rosszul hallok mikor azt mondta mi a jo edesanyamert hagytam szokozt a leirtak kozott - a papiron amit 2oran at utott a gepbe folyamatos kommentarokkal es 5szor hibasan!!
amiert szinten en voltam a hibas!
parom csak azert az alairasert kellett ott legyen a legvegen - ezert vart 2orst velem munkabol
(tapasztalatom az idosebb holgyrol szol!
hihetetlen hogy mit enged meg maganak! es a kutyaval se beszelnek igy ablak mogul beszologatott holott annyit kellett volna tenni h megmutatja h jo az ujjlenyomat amit a masik holgy meg is tett sot o javasolta h a dokumentum nem ertheto reszere kerdezzen ra a masik konzulatuson amit o persze nem tett meg sot fel volt haborodva hogy miert ilyen maceras az ugyunk >< tslan ha nem jatszana konzult akkor gyorsabb lenne)

amit akarunk normalis emberi hangnem es munkamoral!!!!!!
nem kerunk a csipos kommentarokbol nem az a munkajuk!!
lhanem hogy minel gyorsabban elintezodjon az ugy
es nem mellesleg normalis emberi korulmenyek (wc hianya!!!!!! alap meghogy tuzszereszeti okok miatt nem megoldhato rossz kifogas - es nagyobb helyseg!! a babakocsik tomkelege nem fer sehova
szoptatni is ott kell masok elott)

egy kis emberseget!!! es elsosorban tiszteletet
ennyit akarunk.
ertunk vannak ott a mi penzunkbol ha mas el tudja intezni rendesen ugyanezt honban akkor ok is!!
tisztelettel

Válaszok


Vendég

#14 Re:

2016-07-11 01:32:10

#5: -  

 egy utlevel elkeszitesi ideje fel ev anyskonyv miatt ami ido alatt persze pont lejar az elozo - holott ezt 1nap surgossegivel megoldhato magyarorszagon

ha csak azon mulna mennek is en szivesen es csi altatnek mindent magyarorszagon - mert sokkal gyorsabb csakhogy pont azert megyek hozzajuk mert nem tudom megoldani??

peldaul egy kisgyermek papir nelkuli atvitele gyerekcsempeszet amire meg butditanak is?

 

persze ok semmilyen igazolast nem tudnak adni ami segiteni a helyzetet de kuldenek

sajat hazad teruleten idegenkent bannak veled -ilyen mas kovetsegen nincs

nem is akarnak annyian visszaadni az allampolgarsagukat mint itt

ez nagyon szomoru