Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

SZERÉNKE

#4982 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-07 11:15

#4977: Lukrécia - Re: Re:  LÁZÁR JÁNOS FIDESZ-VEZÉR SZERINT:     EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI  A  PÉNZE !!!!

HELLO, LUKRÉCIA !!!  ÉN SEM SZAVAZTAM SOHA A FITYESZRE, MERT SOKAKKAL ELLENTÉTBEN, ENGEM NEM TUDTAK MEGVEZETNI.   BÁR NEM TETSZETT A GYURCSÁNY KORMÁNY TÚLZOTT PUHÁNYSÁGA SEM,  DE BELÁTTAM, HOGY A FITYISZ MINDENBEN GÁNCSOLTA ŐKET, KIFEJEZETTEN  ROMBOLÓ ELLENZÉKKÉNT KAPTÁK A KÖZFIZETÉSÜKET, AMIT POFFFÁTLANUL ZSEBRE IS VÁGTAK, NEM ÚGY, MINT BAJNAI-GYURCSÁNY,  AKIK  "INGYÉR" DOLGOZTAK.  MINDEGY,  HOGY KI MIT MOND, AZ ÉLET MÉGIS ENGEM IGAZOLT, AKI NEM IXELT A FITYÓRA ÉS NEM IS FOG SOHA. AMIT ŐK NEVEZNEK KORMÁNYZÁSNAK, AZ ORSZÁGUNK  "FÖLDBEDÖNGÖLÉSE" , A SZEGÉNY RÉTEG KIVÉGZÉSE, CSAK SZÉP LASSAN, MERT JÓ EMBEREK VOLTAK. SZÁZADSZOR IS: SZÉGYELLJÉK MAGUKAT !!!

Válaszok

pofffátlanok, mint a piaci légy

#4984 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-07 11:54:44

#4982: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

Tetszik a  lázár jános fidesz-vezér: egy ember annyit ér, amennyi a pénze c. véleménye. Bár ez az egész bandájukra jellemző, azért is merte kinyílvánitani a fidesz frakcóvezetője ezt a felemelő véleményét a magyar népről, hiszen a nép 80 %-a pénztelen.