Követeljük vissza Dési Jánost az Újságíróklubba!

Quoted post


Vendég

#107 DÉSI JÁNOS

2011-11-02 20:40

#2: -

FIDESZI ÚTRA LÉPETT AZ ATV, HAJRÁ, IRÁNY A SZAKADÉK!!!

Válaszok


Vendég

#142 Re: DÉSI JÁNOS

2012-01-10 10:45:04

#107: - DÉSI JÁNOS

Vissza kellene az Újságíróklubba engedni!! Indokaim: a mostani müsorvezető igen-igen gyengécske , az újságírokat érzésem szerint sokszor sem követni sem értelmezi nem sikerül, nehézséget okoz a számára!!! Ha az az indok a munkáltatónak amit lehetett olvasni, nézőként ez nem tartozik ránk, de elfogathatatlan, nem minket kellene büntetni, a müsor néztség rovására mehet!!! Csak az újsáírok miatt nézem, de nem tudom ugy nézni mint ezelőtt , mert szinte iritál a mostani müsorlevezető úr!!! Van még számomra egy felháborító reagálás, a Forum müsorában egy néző rákérdezett , hova lett Dési János meg-

engethetetlen stilusban " lett lereagálva"!!! Pedig tévedés ránk is tartozik mivel belölünk élnek!!! Ez a reakciojuk érthetetlen , nem így ismertük meg az ATV.-, egyértelmüen butaság és gyávaság Önök részéről!!! Szabóné Eszter Kmét.-ről


Vendég

#143 Re: DÉSI JÁNOS

2012-01-10 12:43:19

#107: - DÉSI JÁNOS

Szabóné Eszter vagyok, még tovább olvasgattam a hozzászólásokat, ha ez mind igaz , már mint a hogy kik támogatják az ATV. , abban esetben minden müsorukat törölhetnék!!!--- mivel a vallás nem erről szól! Ha egyszer eldöntötték mit és kiket képviselnek tájékoztatnak akkor ellentmond a két dolog egymásnak a müsorok tartalma és stilusa, illetve Dési János felmentése!!