Petíció Dörner György színi igazgatói kinevezése mellett!

Quoted post


Vendég

#108 Re:

2011-10-20 00:42

#107: -

A lényeget nem érted. Volt két pályázat. Két magyar pályázó, hogy világos legyen. A szakmai zsűri a korábbi igazgató - egyébként komoly - pályázatát támogatta. Dörner pályázata nem pályázat, hanem egy hagymázas szöveg. Olvasd el az Új Színház színészeinek a nyilatkozatát. Az egytlen megfogható tartalom Dörner irományában, hogy magyaroknak magyar drámát kell játszani. (De már Menzel és mások nevét sem tudta helyesen leírni, nem beszélve a hírbe hozott aradi színházról, amelyik kikérte magának Dörner egyoldalú "közeledését".) De most komolyan, szerintetek ennek van értelme? Nektek nem ez tetszik, hanem az, hogy jól tudjátok, Dörner politikailag hozzátok tartozik. Fogalmatok sincs a szakmai kérdésekről, fogalmatok sincs a színházról. És főleg: fogalmatok sincs az Új Színház épületéről, múltjáról és szakmai presztízséről. Aminek ti örültök, az sok-sok ott dolgozó - magyar - színész évtizedes munkáját teszi tönkre.

Válaszok

nick

#111 Re: Re:

2011-10-20 01:03:51

#108: - Re:

Nos, hát ez elfogadható! Vére egy emberi hang. Megtisztelsz, hogy ellátogattál erre az oldalra! De a válaszom, csak az én véleményemet tükrözi.  Igen, én kimondottan szeretném, ha lenne végre egy olyan színház, amelynek az élén olyan ember áll, akiről tudom, hogy hozzánk tartozik. Köszönöm a figyelmed!

Fidela

#117 Re: Re:

2011-10-21 08:24:02

#108: - Re:

Szerencsétlen, nem veszed észre a pókhálós, de vitriolos világnézetedet ?