Orbán Ráhel NE kapjon egyetemi katedrát!!!!

Quoted post

János

#5 Re:

2016-03-25 09:15

 

 

BA szakos első egyetemista vagyok és 23 éves!
Oka a késői kezdésnek a mocskos anyagiak- a nyelvvizsgám még hiányzik- se időm, se pénzem se energiám nincs, hogy megcsináljam. Sok szaktársam perfekt angolból vagy németből, de néhány ponttal mindig lemaradtak- valaki fel is adta mert a nyelvvizsga bizony pénzbe kerül, ahhogyan az egyetem is- és mindenre nem futja!
A legfiatalabb tanárom is már 40-hez közeli és hétvégén mellékállásban a piacon dolgozik csak hogy megélhessen.
A doktori disszertációját öt évig írta és még öt év volt, hogy a doktori fokozatot megszerezze, csak, hogy katedrához jusson és persze közben el is adósodott, de végig csinálta mert mindene a tanítás!
Ráhelkának még ez sem kellett, sőt szabadon beszélhet ostobaságokat is- úgy látszik ez a jövőben így fog működni.

Érdekes, az egy évvel ezelőtti esetet rögtön felkapta a sajtó, erről most valahogy hallgatnak!
-én megosztom a facebookon, kövesse mindenki példámat!

Válaszok

ReRe

#6 Re: Re:

2016-03-25 09:26:47

#5: János - Re:  

János, ez vagy emeletes kamu- amit kétlek Ráhelke kommunikációját ismerve, vagy működik a cenzúra!
Sintér Sanyi pont tegnap jelentette be, hogy a telefonokat meg a netet figyelni fogják- meg a számlákat.
Érdekes, hogy a menekültektől félnek, de a magyar embereket figyelik!
Apropó! Ki az az Egres Béla akiről frizura van elnevezve?
-ő valami Habony féleség csak még nem publikus?????????????????????

Rebeka

#7 Re: Re:

2016-03-25 09:39:56

#5: János - Re:  

 Egy évvel ezelőtt ugyan ez volt. Ráhelke böffentett egyet, felkapta a sajtó, majd törölte magát a facebookról!
-aztán visszajött és az az egy évvel ezelőtti írása ma is olvasható.
A Corvinusos fórumon olvasható, hogy állítólag saját ismerőseitől kapott hideget-meleget. Gondolom lejött ez alapján neki, hogy kicsit erős amit írt és gyorsan törölte. De a net az nem felejt!
Szomorú, hogy itt tartunk, de egy birka országban ez megengedett. Persze ha a Gyurcsán gyereke mondott volna hasonlót kitört volna a polgárháború!