Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#3694 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

2011-10-07 12:42

#3690: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

Nem.  Olvasom én az ellenség sajtóját is. Ha lehet, akkor a Népszabadságból,  Népszavából, ATV-ből, HVG-ből vagy a 168 Órából szoktam nektek, büdöskomcsiknak idézni a híreket.  Nem vetted még észre? :)))

Válaszok


Vendég

#3754 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

2011-10-07 22:52:12

#3694: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

Na itt van az eb elhantolva, ELLENSÉG és nem ELLENFÉL!  Vezéreddel együtt csak ellenséget láttok és harcban álltok mindazokkal, akik nem úgy gondolkodnak, mint ti. Sikereses harcotok eredménye a megosztott ország.

Én nem tartok igényt arra, hogy te idézz nekem híreket, mert elég jól tájékozódom rothadtnarancs!


Vendég

#3825 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

2011-10-09 12:51:22

#3694: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

Te büdös komcsizó! Sajnálom a melós apádat, hogy ilyen hülye gyereket tudott csinálni. Vagy talán részeg volt!?

Ne b@szog@sd a nyuggereket!!! Nem látod, hogy hősi gráczi kezelt főnököd is nekik gazsulát? (Már gyüjtené a szavazatokat) Januári 4,2%, novenberben 6%, utazási kedvezmény marad. Haladj már a főnököddel bunkócskám!!!!