Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#3751 Hurrá! Bajnai Gordon is sorra kerülhet

2011-10-07 22:32

A hét folyamán az elszámoltatási kormánybiztos hivatala befejezte a Hajdú-Bét károsultjai ügyének vizsgálatát, amelynek eredménye szerint az ügyben egyértelműen megállapítható a Wallis Rt. korábbi vezetőinek felelőssége. Budai Gyula az összefoglaló jelentést átadta az ügyben nyomozó Nemzeti Adó- és Vámhivatalnak. Emlékeztetett, a Hajdú-Bét-ügyben a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség rendelt el nyomozást hűtlen kezelés, csődbűntett és hivatali visszaélés gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.


Vendég

#3752 Re: Gyurcsány maga döntött

2011-10-07 22:34


Vendég

#3753 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

2011-10-07 22:49

#3744: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

Ember! Ismét az írásodba botlottam, bár ez érdektelen. Nem szeretem a durva v. obsz. szavakat, de igazán szeretném tudni, hogy Te egyszerűen bunkó vagy,/bocsánat/ egy flusztrált, perverz értelmiségi, v. valami tébolyult komcsi népi ellenőr.

Valahogy nincs tartalom amögött amit írsz, csak valami iszonyú akarása a szarnak.

Szeretném ha válaszolnál, de én nem fogok Neked többet írni.


Vendég

#3754 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

2011-10-07 22:52

#3694: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

Na itt van az eb elhantolva, ELLENSÉG és nem ELLENFÉL!  Vezéreddel együtt csak ellenséget láttok és harcban álltok mindazokkal, akik nem úgy gondolkodnak, mint ti. Sikereses harcotok eredménye a megosztott ország.

Én nem tartok igényt arra, hogy te idézz nekem híreket, mert elég jól tájékozódom rothadtnarancs!

TE BEMÁSOLÓS TETŰ

#3755 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

2011-10-07 22:52

#3747: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TE VILÁG BARMA, , MÉG MA ÁSD EL MAGAD, AMÍG NEM LESZ KÉSŐ, TE EGY ZSÍR BUTA EMBER VAGY, MEGZAVARODTÁL, OTT ROHADSZ A GÉP ELŐTT, MINT EGY ROBOT ÉJJEL-NAPPAL, ANNYIT ÉRSZ, AMIT ÍRTÁL, MAGYARUL SEMMIT. A NAGY FIDESZES ECHO TV-S SZÉLES NEVEZETŰT SOKÁRA ELŐZI LE BÁRKI. ÉN VALÓBAN MESSZE VAGYOK A MILLIÁRDTÓL, DE AZÉRT A ZORBÁN IS CSAK KÉT UTCÁVAL LAKIK ARRÉB, PEDIG MÁR TULLÉPTÉK A LÉLEKTANI HATÁRT. NEM IRIGYLEM TŐLE, S CSALÁDJÁTÓL, PEDIG SOK GALÁDSÁG TAPAD SZERZEMÉNYÜK EREDETÉHEZ. A VÉN QRVA ANYÁD, HA MEGÖZVEGYÜL, ÉHEN DÖGLETEK, TE BUGRIS BAROM, DE AZ SEM ZAVAR, TE BEMÁSOLÓS, ŐRÜLT , MEGVÁLASZOLNI MAGADTÓL VALAMIT, AZ MÁR NEM A TE MŰFAJOD, IGAZA VOLT DR. CSERNUSNAK A FENTI KOMMENTJÉBEN. IGYEKEZTEM A SZINTEDRE NEM SÜLLYEDNI, DE BUCSUZÓUL ÜZENEM, HOGY B.SZD SZÁJBA A VÉN TETVES SZÜLEIDET, AKIK ILYEN AUTISTA NYOMORÉKOT ELLETTEK.

TE BEMÁSOLÓS TETŰ

#3756 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

2011-10-07 22:52

#3747: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TE VILÁG BARMA,  , MÉG MA ÁSD EL MAGAD, AMÍG NEM LESZ KÉSŐ, TE EGY ZSÍR BUTA EMBER VAGY, MEGZAVARODTÁL, OTT ROHADSZ A GÉP ELŐTT, MINT EGY ROBOT ÉJJEL-NAPPAL, ANNYIT ÉRSZ, AMIT ÍRTÁL, MAGYARUL SEMMIT. A NAGY FIDESZES ECHO TV-S SZÉLES NEVEZETŰT SOKÁRA ELŐZI LE BÁRKI. ÉN VALÓBAN MESSZE VAGYOK A MILLIÁRDTÓL, DE AZÉRT A ZORBÁN IS CSAK KÉT UTCÁVAL LAKIK ARRÉB, PEDIG MÁR TULLÉPTÉK A LÉLEKTANI HATÁRT. NEM IRIGYLEM TŐLE, S CSALÁDJÁTÓL, PEDIG SOK GALÁDSÁG TAPAD SZERZEMÉNYÜK EREDETÉHEZ. A VÉN QRVA ANYÁD, HA MEGÖZVEGYÜL, ÉHEN DÖGLETEK, TE BUGRIS BAROM, DE AZ SEM ZAVAR, TE BEMÁSOLÓS, ŐRÜLT , MEGVÁLASZOLNI MAGADTÓL VALAMIT, AZ MÁR NEM A TE MŰFAJOD, IGAZA VOLT DR. CSERNUSNAK A FENTI KOMMENTJÉBEN. IGYEKEZTEM A SZINTEDRE NEM SÜLLYEDNI, DE BUCSUZÓUL ÜZENEM, HOGY B.SZD SZÁJBA A VÉN TETVES SZÜLEIDET, AKIK ILYEN AUTISTA NYOMORÉKOT ELLETTEK.  


Vendég

#3757 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

2011-10-07 23:09

#3755: TE BEMÁSOLÓS TETŰ - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK 

 Ilyen stílusban baloldaliak, ne írjatok. Nem tudom, miért van olyan érzésem, hogy ezt is a büdöskomcsizós írta?

Nem kéne átvenni a stílusát, ha mégsem így lenne. Az ordenáré stílust hagyjuk meg neki, ő csak ennyire képes.


Vendég

#3758 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

2011-10-07 23:52

#3753: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK Valahogy nincs tartalom amögött amit írsz

Egy csomó hírrel és tényadattal "örvendeztettelek" már meg benneteket...

Tehát  az alábbiak egyikének kell fennállnia:

1/ Nem vagy képes meglátni a tartalmat, mert ostoba vagy.

2/ Nem akarod meglátni (struccpolitika). Ennek  legvalószínűbb magyarázata a  kognitív disszonancia.

3/  Látod, de hazudsz (ahogy azt a magadfajták mindig teszik)

 

 


Vendég

#3759 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

2011-10-07 23:53

#3754: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány, az ellentmondások hordószónoka

Így van, ellenségek vagytok, nem ellenfelek.

Az meg nem érdekel, hogy mire tartasz igényt és mire nem.


Vendég

#3760 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

2011-10-07 23:56

#3757: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

Én nem használok csupa nagybetűt. Az nagyon primitív dolog. Az MSZP, ill. Gyurcsány támogatói között rengeteg a nagyon primitív ember, mint például ez a szoci nyugger is.


Vendég

#3761 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: JÁSNAK

2011-10-08 00:19


Vendég

#3762 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ReJÁSNAK

2011-10-08 00:19


Vendég

#3763 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NAK-NAK

2011-10-08 00:21

A legeslegeslegdemokratább legdemokrata

#3764 Re: Hurrá! Bajnai Gordon is sorra kerülhet

2011-10-08 00:22

#3751: - Hurrá! Bajnai Gordon is sorra kerülhet

Bajnai miniszterelnök urat is koncepcionálják azokkal a libákkal!   Bajnai miniszterelnök nagyon szendén tud nézni és pislogni, ezért teljesen kizárt, hogy ő lopta volna el azt a sok libát, amiért azok a vidéki parasztok fölakasztották magukat. Szerintem nem is biztos, hogy fel kellett volna akasztaniuk magukat, mert a baloldal az szociálisan nagyon érzékeny - ahogy mi, demokraták mindig mondani szoktuk -  és talán kaptak volna a Bajnai miniszterelnök úrtól valami plédet, ha szépen megkérik, amivel az utcán aludhattak volna!  De persze nem libatollal tömött paplant, hanem használt lópokrócot, mert piacgazdaság van és a Bajnai miniszterelnök úrnak csak fele annyi pénze van, mint a MINISZTERELNÖK ÚR-nak, akiért én mindjárt megint kiállok.  Persze a Bajnai miniszterelnök úrért is kiállnék, de hát ő  nem sokkal magasabb annál az alcsúti viktátornál és nem is szemüveges, mint az unokáim, akik MINISZTERELNÖK ÚR után szintén sorra kerülhetnek!


Vendég

#3765 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NAK

2011-10-08 00:22

szégyen

#3766 Re: Re: Hurrá! Itt a degenerált, hol a degenerált.

2011-10-08 00:35

#3764:  A BOLONDNAK

Ha  a Fidesz ámokfutása tovább folytatódik, valószínűleg sok honfitársunk az éhhalál elől menekülve felakasztja magát.


Vendég

#3767 Re: Re: Re: Hurrá!

2011-10-08 00:40

#3766:

Ha mondjuk te, büdöskomcsi féreg vagy Bajnai akasztotta volna fel magát, nem pedig a tönkrement libatenyésztők, akkor ez egy jobb világ  lenne.   De nincs a világnak olyan szerencséje.

GYALÁZAT

#3768 Re: Re: Re: HELLO, AUTISTA

2011-10-08 00:42

#3766: szégyen - Re: Re: Hurrá! LEMOND ZORBÁN

AZ A GYANUM, HOGY VITYÓ LE FOG MONDANI,  NEM ERŐLTETI, AMI NEM MEGY, ANNYIRA NEM OSTOBA, MINT EZ A FÉLCÉDULÁS.

szégyen

#3769 Re: Re: Re: Re: HELLO, AUTISTA

2011-10-08 00:47

#3768: GYALÁZAT - Re: Re: Re: Zorbán vityó

Ez páratlanul ostoba, de Orbánék sem zsenik, kitől tanulna.

GYALÁZAT

#3770 Re: Re: Re: Re: Re: HELLO, AUTISTA

2011-10-08 00:51

#3769: szégyen -

KILÉPEK, MERT NEM VAGYOK KIVÁNCSI ERRE AZ ELHAGYATOTT LELKI NYOMORÉKRA, NEKED JÓ ÉJT


Vendég

#3771 Re: Re: Re: Re: Re: Re: HELLO, AUTISTA

2011-10-08 00:59

#3770: GYALÁZAT - Re: Re: Re: Re: Re: HELLO, AUTISTA

Lépjél csak ki. :)  Mondjuk egy 10-ik emeleti ablakon.

mocskos banda

#3772 Re: Re: Re: Re: Hurrá!

2011-10-08 01:00

#3767: - Re: Re: Re: szégyen

Az utcánkban egy édesanya akasztotta fel magát, mert a kisiskolás fia összeesett a suliban az éhségtől.


Vendég

#3773 Az elszámoltatási folyamat elején vagyunk

2011-10-08 01:03

Budai Gyula kormánybiztos a KÉSZ kongresszusán tartott előadásában arról beszélt, hogy a kormány nem áll meg az elszámoltatás, a Medgyessy-, a Gyurcsány- és a Bajnai-kabinet által elkövetett gazdasági visszaélések kivizsgálásának, a politikai felelősök megtalálásának az útján. Mint fogalmazott, az elszámoltatás rögös útjának még az elején állnak, de végigmennek rajta. A cél az, hogy azok a „bűnösök”, akik csődhöz közeli helyzetbe hozták, eladósították Magyarországot, nyerjék el méltó büntetésüket akár politikai, akár jogi értelemben, de mindenképpen a jogállamiság keretei között – mondta a kormánybiztos, aki szerint az MSZP–SZDSZ-es kormányok „szabadrablást” folytattak az országban.

Közölte, a kormánybiztosi hivatal hozzávetőleg 1200 ügyben folytat, folytatott vizsgálatot. A vizsgálati tervben jelenleg több mint harminc kiemelt ügy szerepel.

szégyen

#3774 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HELLO, AUTISTA

2011-10-08 01:05

#3771: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: HELLO, AUTISTA

Húzzál vissza a  dr.  Csernushoz,  ha eszedbe jut valami komment.


Vendég

#3775 Re:

2011-10-08 01:22

#512: - Új pártot Gyurcsányt pártelnöknek Bajnait Min. elnöknek..Oszkót pénzügyminiszternek.. de lőbb a Diktatúrát megdönteni és az Orbán Banda minden intézkedést egy tollvonással megsemmísíteni...szarni a 2/3 os bebetonozásukra....Kinevezet 9-10-12 évre bebetonozott csicskásait elzavarni még az országból is...és boldog lesz a Magyar Nép!

Itt éppen államcsínyről álmodozik  Gyurcsány egyik híve.    No igen, nincs is ebben semmi meglepő.