Állatrendőrséget Magyarországra!

Quoted post

bodri

#26

2011-10-06 20:33

Tegye közzé mindenki a facebookos oldalán ha van és akkor mindenki aláirja kérek mindenkit,hogy tegye ki!!!!!!Én ahol dolgozom 10db kóbor kutya van és a szivem szakad meg rajtuk!!!Mit tehetnek róla,hogy amíg kicsik voltak addig jó a gyereknek,de amikor már nagy el a háztól!!!Én ezt a 10db kutyát úgy tudom segíteni,hogy veszek sok tápot és minden este adok nekik enni!!!Annyira hálásak és felnéznek rám ezért!!!Fogjunk össze!!!!

Válaszok


Vendég

#27 Re:

2011-10-06 22:36:33


Vendég

#382 Re: Kóbor kutya

2013-07-13 09:15:54

#26: bodri -

Kedves Bodri!

Mi épp tegnap hoztuk haza a fodrásztól, ill. kutyakozmetikustól Edikénket, akit 11 évvel ezelőtt fogadtunk be. Ő hál'Istennek nem járta meg a sintértelep borzalmát, egyenesen az utcáról került hozzánk. Puli-snautzer keverék, ahogy Andi, a fodrász mondta. De tökmindegy: Csak bele kell nézni azokba a bogárfekete, hűséges, feltétlen nélküli szeretetteljes szemekbe! A másik, a Morzsikánk, apricot uszkár, tavaly ősszel halt meg 17 évesen. El kellett altatni, mivel már olyan gyenge volt, csont és bőr, hogy a szervezete nem tudta feldolgozni a  táplálékot. Van még egy német juhászunk és egy fekete cicánk is, ők viszont már a menhelyről valók.

Zsé

#739 K.ZS.

2019-07-29 06:51:50

#26: bodri -  

Az a szitu h 2 napja ami már múlt7, írtam ezt alá. Azóta sem küldtek visszia igazoló ematlt. Úgyh ez kamu..adatlopás vagy valami ilyesmi nem tudom. Az 5let jó..de már az emalinál.megbukott számomra....úh helloka...