PETÍCIÓ a rezsim megdöntéséért

Quoted post


Vendég

#20 Re:

2016-02-18 12:12

#15: -  

 Én írtam magán emberként, nincs is mögötte más személy. 

Kapuváry György

Válaszok


Vendég

#35 Re: Re:

2016-02-22 10:29:08

#20: - Re:  

 Köszünet érte és gratulálok! (y)

aqvinkum
Vendég

#56 Re: Re:

2016-03-01 08:49:07

#20: - Re:  

 És mégis hogyan látod ennek megvalósulását?  Én hónapo óta szorgalmazom, hogy (bemásolom, nem ismétlem):

"Tisztelettel kérdezném az Elnök Úr, hogy Önök, és a többi szétkaszabolt ellenzéki párt miért nem nyilatkozzák már ki a nép felé, hogy hajlandóak, sőt valójában egyetlen megoldásként képesek összefogni a kormányváltás érdekében, egy "szakértői árnyékkormány" megnevezésével, hogy végre vége vethessünk a Fide-SS országrablásának, és láthassa Európa, sőt a világ, hogy mit is akar valójában a Magyarok többsége?! Előbbre már javasoltam, hegy Dr. Magyar György kaliberű, a joggal tisztában lévő személyt / csoportot bízzanak meg az egyezség, a szövetség formába öntésével, mert így, ahogy jelenleg is áll az ellenzék, és csak ad hoc tüntetésekre megy el az energia, különösebb eredmény nélkül. VÁLASZT VÁR A NÉP, MERT ÍGY NEM TUDJA KI, VAGY KIK MÖGÉ SORAKOZZON FEL!! Ne szalasszátok el az utolsó lehetőséget, mert ellenkező esetben végleg leírhatják magukat az ellenzéki pártok!! "

Mit szólsz hozzá? Ha tetszik, jó lenne a petícióhoz pontosításként valahogy hozzáfűzni, mert, ha nem látják az emberek a módját, szkeptikusak maradnak.

Üdv. Miklicz József


Vendég

#170 Re: Re:

2016-05-10 14:21:36

#20: - Re:  

 Ez lenne a legjobb megoldás! Én már erre rég gondoltam! Sok sikert! Csatlakozom.