KIÁLTVÁNY !!! NYÍLT LEVÉL ORBÁN VIKTORHOZ ÉS KORMÁNYÁHOZ !!!

Quoted post


Vendég

#1

2011-09-30 18:30


A petíciót maradéktalanul meg kell követelni.
Ez az egyetlen korrekt megoldás.
Tudatosan hülyére vették az egész országot!
Nemcsak a deviza elsz. hiteleseket, hanem a Ft-hiteleseket is!
Szerintem minden más megoldás,csak kamu!
5000 md Ft-ot tartttak az MNB-ben 6%-os kamatra, nekünk pedig kitalálták a CHF elsz. hitelt, amiből évi 1500 md Ft-ot uzsora kamattal és kez.ksggel és árf.kül-ttel gazdagodtak.
Ez nem véletlen!
Előre kitervelt volt!
Nem szabad engedni!

Válaszok

magdaléna

#62 Re:

2011-10-17 14:55:26

 

MINDEN FÉLE PETÍCIÓ ALÁÍRÓNAK FIGYELMÉBE !!!!   FONTOS!
KÉRÜNK MINDENKIT, HOGY ÁLLJON KI A BANKI KÁROSULTAK MELLETT !!!!
AZ IS KÁROSULT, AKINEK NINCS HITELE, HISZEN MINDENKINEK AZ INGATLANA KEVESEBBET ÉR PÉLDÁUL!
A FORINT HITELESEK KAMATA IS AZÉRT VOLT MAGAS ÉVEK ÓTA, HOGY A DEVIZA ELSZÁMOLÁSÚ HITELEKRE UGORJANAK
AZ EMBEREK!
MINDENKIT BECSAPTAK!!
KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!!
 
ERRE A LINKRE KATTINTV ELOLVASHATOD A PETÍCIÓT ÉS OTT AZ OLDAL ALJÁN TUDOD ALÁÍRNI!
Minden családtag károsult, mindegyikőtök nevében egyenként írjátok alá!!!!

Terjesszétek minden módon a Kiáltványt és azt, hogy írják alá:
e-mail
facebook
nyomtassátok ki és szórjátok postaládákba
Helyezzétek el minél több helyen:
buszmegállók
orvosi rendelők
posták stb.
Mindenki dolgozzon a terjesztéssel, vonja be az ismerősöket is a munkába, csak akkor lesz eredmény!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2011-10-25 14:30:29



Vendég

#109 Re:

2011-10-29 20:40:41

#1: -  

 

titis

#143 Re:

2011-11-08 15:21:28

#1: -  

 Szegényeket kizsákmányolják.

barcis

#219 Re:

2012-03-01 13:31:33

#1: -

Én mindenhol azt látom, hogy az emberek panaszkodnak hogy a havi törlesztő részlet a duplájára emelkedett.
De arról nemnagyon beszélnek, hogyha ezzel a megemelkedett törlesztő részlettel számoljuk ki a futamidőt, akkor mennyit fizetünk vissza. Én euro hiteles vagyok. A mostani törlesztőrészlet szerint a legjobb esetben is a 15 millió felvett kölcsön után a mai áron 10 milliót érő lakásra a futamidő végén több mint 70 milliót kell kifizetni.

A mai törlesztő részlettel két év alatt befizettem 3 millió 400 ezer Forintot. Még két év és vehettem volna egy panelt 6 millióért Csepelen.

Erről miért nem beszélnek? Mindenhol csak azt hallom, hogy árfolyam rögzítés fizesd csak!!! Hát nem! Nem vagyok én hülye, hogy egy 10 milliós lakásért 70 milliót kifizessek..............10 lakás árát!!!!!!!!!!! Bukjak 65 milliót 5 millió helyett? akkor vigyék a lakást, kifizetem az 5 milliót 4 év alatt és gyújtök egy másik lakásra.

De nincs igazam?

Nem érdemes belebetegedni...........

 

Persze ha valaki tudja, hogy az 5 millió adósságot hogyan lehet csökkenteni.........nem fogok tiltakozni hogy ne kelljen kifizetni.