Tiltakozás a kutyák kitiltása ellen a kőbányai parkokból!

Quoted post


Vendég

#57

2016-01-20 08:21

Felháborítónak tartom ezt a döntést. 2 kutyám van és mindig is felelős kutyatartónak tartottam magam. Kutyáimat pórázon sétáltatom, csak akkor engedem el. ha nincs a közelben sem ember, sem kutya, akivel összeveszhetnének. Az ürüléküket összeszedem és sokszor hosszú ideig magammal hurcolom, míg nem találok gyűjtő edényt, mert az sajnos kevés van. Kutyafuttatóba nem szeretem vinni a kutyáimat, mert túl kicsik, (mármint a futtatók)és általában foglaltak. A kutyák közötti konfliktusokat pedig nem szeretem. Más volna a helyzet, ha több és nagyobb futtató volna, és nem szüntetnék meg még azt is ami volt. Arról meg sem én, sem más felelős kutyatartó nem tehet, hogy vannak felelőtlen, vagy rossz indulatú kutyások, akik , másokat zavarnak. Sajnos nem kutyásokból is van elég, aki gyűlöli a kutyákat és szinte boszorkányüldözést folytatnak a kutyások ellen. Sokan még arra is vetemednek, hogy mérget tesznek ki a kutyáknak. Őket is meg kellene büntetni!

Válaszok


Vendég

#68 Re:

2016-01-20 11:32:41

#57: -  csak akkor engedem el. ha nincs a közelben sem ember, sem kutya, akivel összeveszhetnének

 A kutyafuttatón és a saját tulajdonú ingatlanon kívül akkor sem engedheted el!