A xilit megöli a kutyákat!

Quoted post


Vendég

#2 AZ EMBERI ÉLELMISZERT TILOS ÁLLATNAK ADNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-01-12 08:59

Attól, hogy  csomagoláson feltüntetik, a felelőtlen gazdák nem fogják odaadni a kutyának, macskának a nem neki való édességet?! Szerinted hány ember olvassa el a csomagolást? Szerinted hány ember kérdezi meg a boltban, hogy az általa vett diétás édesség/ital mivel van édesítve?

A megoldást úgy hívják: felelős állattartás! 

Az emberi étel nem kutyának, macskának, stb. való, a só, a csoki, a kakaó és még számtalan alkotórész is megölheti, lassabban, vagy gyorsabban az állatokat, ezért NEM KELL EMBERI ÉTELT ADNI NEKIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válaszok


Vendég

#4 Re: AZ EMBERI ÉLELMISZERT TILOS ÁLLATNAK ADNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-01-12 12:21:47

#2: - AZ EMBERI ÉLELMISZERT TILOS ÁLLATNAK ADNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Jogos! Már én is írtam, de a nagyokos szerző törölte. Úgy látszik a felelős állattartás nem megy, csak a másokra mutogatás.


Vendég

#7 Re: AZ EMBERI ÉLELMISZERT TILOS ÁLLATNAK ADNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-01-12 12:33:26

#2: - AZ EMBERI ÉLELMISZERT TILOS ÁLLATNAK ADNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Az általad leírtakkal én is tisztában vagyok! A xilit teljesen új még a piacon, nem jutott eszembe, hogy megölöm ezzel a kutyáimat! Kövezzetek meg, de megváltoztatni már nem tudom, csak felhívni mások figyelmét arra, hogy ne történjen meg. Azt gondolom nem csak én vagyok az egyetlen, általatok "nagy okosnak" venezett, aki ad a saját ételéből.