Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!

Quoted post

Pötty

#1362

2015-11-05 17:43

Tyű,mennyien ott voltatok,hogy így tudjátok mi történt!

Ne értsetek félre,szeretem az állatokat,de BASSZUS TÉRJETEK MÁR ÉSZHEZ!NEM EGY MARÉK LEPKE SZÖKÖTT MEG.

Egy idegen környezetbe kerülő,-esetleg- rémült vadállatról beszélünk.

Meg a sok állampolgárról, aki a tiltás ellenére kirándulni ment és akinek a családja szemébe kellett volna néznie,ha a farkas megtámadja őket.

Nem ez volt az első farkas szökés...annak csúnya vége lett.  Egy halott, egy sérült felnőtt és 4 10év alatti sérült gyermek műtétekkel,plasztikai műtétekkel.

Ha megtámadott volna valakit, mert elmenekül akkor is lenne egy "Szatyor Miklós mondjon le" aláírás gyűjtés.

Nem lettem volna az igazgató helyében amikor döntenie kellett.

Ő akinek az állatok a munkája,aki ért hozzá,Így döntött.Mindenki maradjon a kaptafájánál.Ne akarjatok bírái lenni.

Budapestről vagy az ország többi sarkából lehet,hogy én sem félnék és könnyen ítélkeznék az alapján amit a sajtó így vagy úgy (ahogy jobban megveszi a nép)közölt. 

 

 

 

Válaszok

Nikolett

#1374 Re:

2015-11-05 20:58:33

#1362: Pötty -  

 Nem ide kell írogatni a mocskos pártfogóknak.


Vendég

#1376 Re:

2015-11-05 21:02:14

#1362: Pötty -  

 Tyű' ha olyan okos lennél, tudhatnád, hogy a hölgy szívrohamot kapott, és nem a csúnya farkas ette meg! Egyébként, meg minek csesztette, dobálta?!Persze, hogy támad!Egy kutya is ugyanígy tesz! Nosza, lőjük ki az összeset!