Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!

Quoted post

Egy pécsi

#1274 Re: Re: Re:

2015-11-04 17:33

#1271: - Re: Re:  

 Vadászként lehet hogy a kilővés járt a fejébe de az altatólövedék mellett döntőknek csak annyit mondanék mint állat tulajdonos, hogy amikor a kutyámat elvittem ügyeletre a marcangolása után és próbálták lenyugtatni a nyugtató mellé én is kellettem mint gazdi mert az állatorvos megmondta ha nem sikerül lenyugtatni ellenkezőleg hat és ha nagyon felpörög ki is múlhat.

Majd 10 percig öleltem a vérző kutyám csak hogy lenyugodjon és elkábuljon a műtéthez. Ennyi idő latt a felpörgött Farkas elég nagy utat tesz meg akár az emberek felé akár távolodva és mellesleg még agresszívebb is lehet.

Hacsak nem öleli meg valaki és nyugtatja le hogy hasson a nyugtató.

Borzalmas véget ért szegénynek és nem az Igazgató mellet állok ki, hanem a szituációt védem emberi szemszögből mások testi épségét is figyelembe véve !

Hisz mindenkit haza várnak...

Válaszok


Vendég

#1276 Re: Re: Re: Re:

2015-11-04 17:38:12

#1274: Egy pécsi - Re: Re: Re:  

 Tehát ha azért nem lehetett altató lövedéket használni mert attól az állat kimúlhat.

Az éles lőszertől pedig nem.


Vendég

#1277 Re: Re: Re: Re:

2015-11-04 17:45:39

#1274: Egy pécsi - Re: Re: Re:  

 Tömény ostobaság ellen nehéz észérvekkel védekezni, barátom!

Egyébként a farkast 50 - 60 méterről lőtte ki Szatyor Úr, a kábító lövedék hatótávolsága pedig 20 - 25 méter, tehát szóba se jöhetett volna. Egyetlen megoldás volt, nem engedhette futni hagyni, mert abból könnyen gondatlanságból elkövetett emberölés lehetett vona. Ostobáknak hiába magyarázod, csak a maguk hülyeségét szajkózzák, mert úgy érzik jól magukat.