Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!

Quoted post

poszika

#1261 Re: Ha valaki nem ért hozzá NE SZOLJON BELE !

2015-11-04 16:45

#1259: Egy pécsi - Ha valaki nem ért hozzá NE SZOLJON BELE ! 

 Ehhez nem kell értelem a fotó magáról beszél, és az édesanyját küldje el a p-ba
szégyellje magát!!!

Válaszok


Vendég

#1263 Re: Re: Ha valaki nem ért hozzá NE SZOLJON BELE !

2015-11-04 17:01:19

#1261: poszika - Re: Ha valaki nem ért hozzá NE SZOLJON BELE ! 

 Ahol nincs értelem kedves poszika, ott nincs is miről beszélni!

Egy pécsi

#1264 Re: Re: Ha valaki nem ért hozzá NE SZOLJON BELE !

2015-11-04 17:01:23

#1261: poszika - Re: Ha valaki nem ért hozzá NE SZOLJON BELE ! 

 Az anyját senkinek nem szídtam. Főleg hogy az enyém halott te agyatlan barom !

Az egyik 1995 ös tulélőről idézet:

"A most 23 éves Rappai Somát is megtámadta az a farkas, amely még 1995-ben szökött meg az állatkertből. Soma akkor 3 éves volt és családjával kirándult a Mecsekben, amikor rárontott az állat és bevonszolta a bokorba. Csak a családnak köszönhetően menekült meg, akik szembeszálltak a vadálattal. Somának eltört az állkapcsa és a szeme mellett, valamint a tarkóján is viseli a támadás nyomait."

Az én gyerkőcöm 4 éves és kirándulást terveztünk a Dömörkapuhoz aznap. A gyerekemet jobban féltem !

Kiváncsi lennék az itt levők közűl hánynak van gyereke és főleg pici aki nem tud fára mászni vagy elszaladni / trükközni mint egy felnőt ha esetleg nekiront egy elszabadúlt farkas vagy legyen csak egy veszett németjuhász vagy nagyobb testü kutya.

Én már küzdöttem 35 kg os Bull Terrierrel mert a gazdája nem volt képes lefogni és nekirontott a kutyámnak. A Szájából kellett kitépnem a kutyám vagy 3-4 percnyi huzavona után és rohanni vele ügyeletre.

Egy 50Kg os farkas egy felnőttet simán ledönt a lábáról és onnantól kezdve bármit megtehet.
Mivel emberhez szokott állatról beszélünk veszélyesebb mint egy vadonélő félénkebb társa...

Azért ha valakivel azitt aláírók küözűl történik majd az életben bármilyen támadás kutya farkas vagy nagyobb testütől kiváncsi leszek visszajön e ide beszámolni hogy milyen érzés volt és mi a véleménye utána.

A családban volt már kutyatámadás németjuhásznak köszönhetően. Öreg volt és megbolondúlt. 2 felnőtt jutott korházba súlyos sérüléssel és sajnos egy balta állyította csak meg mielött a gyerekekhez jutott volna...

Lehet irogatni de amig nem lát valaki ilyen borzalmat közelről addig huzza meg magát és inkább csak nézelődjön !

Kurvára nem szép és mesés dolgok.