Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!

Quoted post

Vadász

#1169 Farkass

2015-11-03 22:32

Ez a petíciót 4000 ember írta alá Budapestről. Egy városból, ahol az emberek generációk óta el vannak szakadva a természettől, a vidéktől, egy művi környezetben a kutyáikat sétáltatják, macskáikat tartják egy panellakásban. Ezek az emberek magyarázzák el a vidékieknek, hogy mi az állatvédelem, vagy mi az, hogy természetvédelem? Fotel-állatvédők, akik itt írogatnak butaságokat, meg fröcsögnek ész nélkül. A farkast sikerült jégre tenni, senki nem tapsol, de ott a helye. A gyerekesek pedig pénteken újra birtokba vehetik az erdőt.

Válaszok

salapapa

#1173 Re: Farkass

2015-11-03 22:41:43

#1169: Vadász - Farkass

budapestről írok. igen.

mindeközben járjuk az ország állatkertjeit, vadasparkjait. a veresegyháziakkal kimondottan jóban vagyunk. nem csak Istvánékkal, hanem a "srácokkal" is, négylábú barátainkkal.
elmondanád milyen jogon degradálsz engem? hmmm?
senkiházikám!

a nickem valós, adataim publikusak. egyenes gerincű ember vagyok, senki elől el nem bújok. fotelforradalmárkám! elmondhatod te is ezt magadról? :)


Vendég

#1175 Re: Farkass

2015-11-03 22:47:33

#1169: Vadász - Farkass 

 A gyermekesek akkor is birtokba vettek az erdőt,ha nem hallottál vona róla.Szerintem meg  te írogatsz butaságokat, meg fröcsögsz ész nélkül.Mi köze ennek Pesthez,vidékhez?Más véleményen levők vannak itt is,ott is.

Lelkisérült,fogyatékkal élő az az  ember aki képtelen az övétől eltérő véleményt tolerálni!