Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#2338 Re: Re: Re:

2011-09-17 21:42

#2336: gondolat - Re: Re: A tisztesség kevés a győzelemhez.

Így van! 2006-ban mi is csak azért tudtunk nyerni, mert nem voltunk tisztességesek. Orbán se volt tisztességes, mert különben nem kapott volna 2/3-os hatalmat a becsapott néptől! A sok buta nép most is meg van tévesztve, mert a Fidesz sokkal népszerűbb, mint az MSZP!

Válaszok


Vendég

#2345 Re: Re: Re: Re:

2011-09-17 21:59:14

#2338: - Re: Re: Re:  

 Sajnos csak ismételni tudom magam...

Csak az utolsó oldal kommentjeit olvastam most el, de egésszen elképesztő. Annyira átlátszóak azok a kommentek, amiket szörnyen primitív baloldaliként, szándékos helyesírási hibák tömkelegével, más bőrébe, a névtelenség, ill. hamis név alatt néhányan beírogatnak. Egyre erősebben hiszem, hogy az alapvető különbség az általam elfogadhatónak tartott gondolkodás, ill. a most hatalmon lévők, és Őket támogatók között az, hogy én nem feltételezem róluk, hogy szándékosan rosszat akarnának közös hazánknak. Sajnos azonban azt tapasztalom, hogy ha feltétel (és gondolkodás)nélkül, nem fogadok el mindent, azonnal ELLENSÉG leszek. Ha a mostani kormány több tagja szembe találkozna a 20 évvel ezelötti önmagával, egésszen biztosan különböző oldalakon állnának....