A Váci Madách Imre Gimnázium tantestületének állásfoglalása

Quoted post

Béla

#54

2015-03-11 22:13

Egy nem politikai rendezvényből, egy össznemzeti megemlékezésből, ami egyébként a magyarság összetartását erősíti, így csinál politikát egy ostoba tantestület. Remélem, nem túl sok hülyeséget tanítanak a gyerekeknek! T. pedagógusok! Önöknek nem tilos véletlenül politikailag befolyásolni a diákokat? Bevinni a politikát az iskolába? Arra nevelni a gyereket, hogy március 15.-ben ne az ünnepet, a megemlékezést, hanem a sunyi politikát keressék? Az Önök politikai véleménye is része a tananyagnak? Mi lesz ezekből a gyerekekből, fogják e ünnepelni 30 év múlva március 15.-ét úgy, hogy nem azt nézik, hogy most éppen kit támogatnak vele, ha megünneplik? Gratulálok!

Válaszok

BRC

#57 Re: Hülye 54-es!

2015-03-11 22:34:41

#54: Béla -  

 Te buzi fityeszes 54-es! Az nem politika bevitele az iskolába, hogy Orbáncka közpénzen buszoztatja (erőszakkal) a gyerekeket, és így akarja magához édesgetni, hogy több ivadéka legyen? 

Egy szülő

#81 Re:

2015-03-12 05:28:19

#54: Béla -  

 

Kedves Béla! Megemlékezés lesz az iskolában és a városban is, ahol a diákok részt fognak venni. A politikai befolyásolás az, hogy kötelezővé teszik a "NAGY KÖZPONTI RENDEZVÉNYEN" való részvételt. Ha valaki akar, akkor magától is el tud menni oda. Csak a "sunyi (központi, állami) politika" teszi kötelezővé az ünneplést, úgy mint a Rákosi korszakban. Örülök, hogy az én gyerekem ebbe az iskolába tanul, és szabadon döntheti el, hogy hol és kivel ünnepli Március 15.-ét!

Vendég

#93 Re:

2015-03-12 07:03:16

#54: Béla -  

 Gratulálok Béla Úr IQ teszt sikerült, az eredmény Negatív.

54-es kiritikája

#138 Re:

2015-03-12 13:01:17

#54: Béla -  

 Szöveget kellene érteni kedves 54-es, megemlékeznek az ünnepről, de nem vesznek részt diszletként - uram bocsáááá, bértapsolóként- az Orbán féle ünnepségen. Ennyi és nem több.

efery

#162 Re:

2015-03-12 13:48:25

#54: Béla -  

 Béla! Ön nem normális...

ÉN

#185 Re:

2015-03-12 15:05:09

#54: Béla -  

 A Tantestület válaszolt: össznépileg, lajstromba véve senkit nem óhajt kivinni. Mert személyi adatokkal regisztrálni kell(ene) - szerintem így politika - bértapsolás. Ettől függetlenül magánúton az megy, aki akar, tapsolni, ha akar.... nincs megtiltva. Szó sincs arról, hogy ne ünnepeljék a március 15-ét. Csak tegyék minden kötelezettségtől, lajstromba vételtől mentesen. Én így értelmezem.

enzim

#198 Re:

2015-03-12 15:48:01

#54: Béla -  

Nem érdemeljük meg gyerekeinket, ha transzparensként engedjük használni őket bármilyen célból.

Az idióta kokárda - nem kokárda marhaság óta már nagyon rossz érzéssel tölt el minden ilyen "ünnep".

Barvaz

#311 Re:

2015-03-13 11:48:23

#54: Béla -  

 Az, hogy az nevelőtestület mit válaszol valamire kifelé, az nem a politika bevitele az iskolába, ad1.

Ad2: nehogymár ne  politikai esemény legyen az, ahol a kedves vezető a saját programját élteti, próbálja igazolni, és harsogja a szar ideológiáit!

Az itt a gond, hogy sajnos nagyon régóta a politikáról szól március 15. Szóval aki nem politikai eseményt lát ebben, az vagy hülye, vagy egyszerűen vak.