deviza alapú csalás ellen

Quoted post


Vendég

#11 Dorene Zeller

2015-01-26 10:41

Nemrég részt vettem egy átverés egy cég úgy tesz, mintha a hitel cég, hogy megkereste a hitelező, amely kölcsön pénzt, hogy az emberek a rossz hitel. Ahhoz, hogy egy nagyon hosszú történet rövid naiv voltam, és végül bekötése összesen $ 11,350.00 Kanadába. A legrosszabb része ennek az egész dolog, hogy én végeztem kutatást, mint kellett volna, a vállalat szerepel a telefonkönyvben MA, és én is ellenőrizték őket !!! Mindent ellenőrizni a finom és a pénz soha nem jött be a cég azt mondta, hogy mennek, hogy visszafizeti a pénzt, és ha a pénz nem jött megpróbáltam felhívni a vállalat és a felvétel most azt mondja, köszönöm Goodbye és leteszi rád. Szerencsém volt, hogy vegye fel a kapcsolatot Dennis Hopkins Finance Otthon, hogy a felajánlott nekem egy kölcsön $ 500,000. utalok senkinek szüksége pénzügyi segítség a www.dennishopkinsfinance.de.vu Tel: +12404374240 USA Tel: UK 447.509.546.091. Volt egy csodálatos élmény velük. Dennis Hopkins Finance Otthon jogos pénzt kölcsönadó

Válaszok


Vendég

#15 Re: Dorene Zeller

2015-11-09 10:55:43

#11: - Dorene Zeller 

 Jonpot engem a cashfirarena becsapot nevemet hasznalja es q mai napig nem kaptam mega penzemet nem tuom mit csinaljak kwrem segitsen