Tiltakozás Kertész Ákos, magyarságot sértő megnyilvánulása ellen

Quoted post


Vendég

#161

2011-09-11 14:42

Szégyen, hogy Magyarországot az állampolgárságra is érdemtelen "kertbe, hazába nem illő Kertész gyomok" hozzák a világ előtt kellemetlen helyzetbe. Sürgősen vissza kellene vonni minden állami és egyéb kitüntetését és azonnal kitiltani az országból!

Válaszok


Vendég

#162 Re:

2011-09-11 18:06:54

#161: -

nem tudom mit mondott az is lehet hogy nem úgy akarta mondani nem a helyes szavakat használta

nemzetét és saját magát csak akkor fikázza az ember ha bolond - vagy ha megbolondították

gondolj csak bele: Te se mondod magadról hogy barom vagy meg egy hülye nemzet szar állampolgára

Biztos hogy jól értették? Mert ha a politikát idekeverjük a hazaszeretethez akkor tényleg mind hülyék vagyunk

Volt egy Szentgyörgyi Albertunk - vén bolondnak nevezték amíg élt és kikussolt az országból

Egy közös azért van bennük! Egy Nobel díj! Nem mi adtuk és nem mi vesszük el.

Az állami kitüntetései? Ha...ha...ha... Leját lemez! Amikor a komcsikét leszarták akkor kellett volna gondolkozni.

Vándorzászló Hazáért érdemrend Széchenyi díj Vállalkozói érdemrendek... ezek az emberek Tettek és adtak a hazának

No de ha minden rendszerváltás után le kell szarni a régit? Akkor meg minek?

Ha ma a munka érdemrend kitüntetéssel kimegy az utcára vagy bolondnak nézik vagy megszólják megverik jó hogyha be nem zárják pedig én tudom akkoriban ezt a munkáért adták annak aki tudott dolgozni Sokat! Nagyon! Úgy ahogy a többi nem.

Hovatovább oda jutunk hogy Muhamad Ali Érme érvénytelen helyette kapja XY 40 kg eminens tornából felmentve

Ő az igazi bajnok mert a Csíksomlyói búcsúban jól megverték mert részegen is igazi magyar volt, bár a csizmáját lehányta.