Tanulni szeretnénk!

Quoted post


Vendég

#1

2014-10-24 13:16

le a kísérleti "tankönyvekkel". minőségi oktatási feltételeket a fiataloknak. és le a kormánnyal is. takarodj fidesz...

Válaszok

entero

#5 Re:

2014-11-20 23:08:35

#1: -  

 Te is bevetted ezt a maszlagot? Értelmiségi baloldal, röhögnöm kell. Grimm neve mond valamit?

Közbeszóló

#8 Re:

2014-11-21 09:24:41

#1: - 

Ha valaki ismeri pl.: a magyar népmeséket és mondai kört, az tudhatja, hogy hétfejű sárkánnyal, vitéz levágott fejével, majd „élet vizével” visszaragasztva és más szörnyűségekkel és hülyeségekkel már elődeink is rémisztgettek bennünket. Én nem ebben, hanem a túlzott ismeret dömpingben látom tankönyveink nagyobb hibáját. Az így tanuló érettségizőkből lesznek aztán azok, aki nem tudják pl.: mikor és mi volt a Mohácsi vész vagy ki írta a Huszt-ot stb.

 

 


Vendég

#9 Re:

2014-11-21 09:29:53

#1: -  

 Kilátásba helyezem a pszichiátriát is ha ezt kell, ilyeneket kell  olvasnia a gyerekemnek, csoda ha egyre több gyereket kell majd vinni pszichológushoz? Meghal a gyerek és még holtában is veri az anyja?? Ez még nekem is durva! Ezek után ahol ilyen a tananyag milyen nyugodtan alszanak a kisiskolások????? Én tuti ki fogom tépni a könyvéből az ilyen lapokat!