MRSZ Siklórepülő szakbizottság létrehozása

Quoted post

vendég

#7 Re: Ahogy szerintem működni kellene...

2014-07-17 15:00

#3: Simon Gyula - Ahogy szerintem működni kellene...

És ne is kapjanak se a MOB, se az MRSz támogatásból...

Válaszok

Simon Gyula

#8 Re: Re: Ahogy szerintem működni kellene...

2014-07-17 15:49:07

#7: vendég - Re: Ahogy szerintem működni kellene...

Miért, azt szerinted mire adják...?
Az ne részesüljön belőle, aki nem akar sportolóként (versenyzőként) tagja lenni a SPORTszövetségünknek, tehát az MRSZ-nek!
Egyébként a gond ott van, hogy az MRSZ sportszövetség is, és más szövetség is. Ill. ez nem gond, csak ha épp szerepet téveszt. A szakbizottság az MRSZ része (lenne, ha megvalósul), mégpedig az MRSZ mint SPORTszövetség (ernyős) szakágának sportért felelős része. Ha pedig a MOB és sz MRSZ (kizárólag) sportolás célra ad pénzt, azt ne lehessen semmi másra elkölteni! Másrészt meg a szakbizottság (ha létrejön) kizárólag társadalmi munkában dolgozik a sportunk előrébb vitelén. (A jelöltek egy része egyébként saját teljesítményével emeli a magyar siklóernyőzés világ szintű megbecsülését), semmi költségtérítést nem igényelnek a munkájukért cserébe.) Természetesen jelenleg nem csak a pénzek elosztása a gond. Azért van szükség a szakbizottságra, mert a kitűzött céljai között csupa olyan dolog szerepel, ami a mai konstrukcióval nemhogy nem oldódik meg, de csak a problémák növekedni látszanak. Nem véletlenül ezt azok vetettek fel és azok jelentkeztek munkára, akik átérezték ezen problémákat. A siklóernyősök közül csak kevés az, aki ezt sportként is műveli, ezért, a többség nem vezi észre ezen problémák jórészét, ill. ezek a problémák őket nem foglalkoztatják.