Az akác legyen hungarikum!

Quoted post


Vendég

#233

2014-02-13 11:53

Üdv Zoltán!
Hasonló témában mostanában kb 3 petíció került a peticiok.com-ra. Szerintem meg akarják osztani ennek a petíciónak az aláíróit, hogy ne ezt írják alá. Üdv: Tamás Szilárd

Válaszok

ifjpalyizoltan

#243 Az ellenzőkben zavar és félelem... (Re: )

2014-02-13 12:53:40

#233: -  

Kedves Tamás Szilárd!

 

Nagyon köszönöm a stratégiai tájékoztatását! Én nem tudtam arról, hogy egyesek megosztó célú párhuzamos aláírásgyűjtéseket indítottak. Mikor elolvastam, kacagtam örömömben.

 

Kedves Szilárd, ha gondolja, ezen a felületen adja meg az áltámogató petíciók honlapjának a linkjeit, hadd tudjanak erről minél többen és hadd szólhassanak hozzá Önök közül minél többen azokon az áloldalakon a 'Hozzászólás' menűben, hogy "álakác"!

 

Azokon az oldalakon pl. elég, ha ennyit szólnak hozzá, hogy "A Valódi napmelegítette akácmézes" petíció a

 

http://www.peticiok.com/akac_hungarikum

 

Köszönöm közreműködésüket!

 

Számomra ennek a megosztó lépésnek több üzenete van:

- Az akác hungarikummá nyilvánításának az ellenzőiben zavar és félelem támadt (hogy mitől és miért?...)

- Stratégiailag átgondolatlan lépést tettek, mely a visszájára fog fordulni, csak még ők sem tudják, hogy melyik pillanatban és miért

- Mert Önök tudják, hogy csak egyetlen aláírásgyűjtő kezdeményezés született az akác hungarikummá nyilvánítására, ám az áloldalak indítói aligha számoltak azzal, hogy erről Önök, szám szerint 24555-en, az ő álpetíciók honlapján oldalról oldalra hangot adhatnak a 'Hozzászólás' rovatban.

 

Amikor pedig itt már meglesz a legalább 100.000 aláírás - hamarosan! -, akkor az aláírások átadásakor jelezni fogom, hogy a többi 'társoldal' szavazatainak a számát is számolják be, hiszen egy közös célért indultak. Addig is csak hadd gyűjtsék az aláírásokat. Lehet, hogy végre megmozdult az akáccal szemben eleddig kizárólag farizeusi szigort tanúsító természetvédő társadalom egy része!...

 

Hölgyeim és Uraim! Nem gondoltam, hogy ellentábor lesz. De azt végképp nem, hogy még az is az akáctermékek hungarikummá nyilvánításának a malmára fogja hajtani a vizet. Örüljünk ennek együtt!...

 

Kedves Szilárd, minden Akáckedvelő Ember nevében nagyon köszönjük, hogy résen van és követi az eseményeket.

 

Vidám üdvözlettel!

 

 

a Kezdeményező

egy nyírségi erdőmérnök