Tiltakozzunk a nyugdíjak csökkentése ellen!

Quoted post


Vendég

#80 Re:

2014-02-11 11:26

#79: -

A Te pénzedböl?Szerintem a most  aktivan dolgózok pénzéböl van fizetve!Az aktivan dolgózokkal fizettetik a nyugdijakat,sprolojon a saját nyugdijra (mert addigra állami nem lesz) és él közben gyereket is neveljen aki később adozhat és utána éljen is.Teszik ezt az orszgban rengetegen havi 100 ezernél kevesebböl.

Válaszok

Yllen

#81 Re: Re:

2014-02-11 16:14:24

Elolvastam az összes hozzászólást! EMBEREK(!) hol élnek? Nem látják, hogy az MSZP- DK és Bajnai-ék hírdetik ezt? Mind kitalálció. Semmi sem igaz az egészből. Nehogy már megint "AGYMOSÁST" végezzenek rajtunk. Kinek jutott ez az eszébe(?) gondolkodjunk. Biztos, hogy nem a kormánynak! Azok félnek akik 1988-ban mentek nyugdíjba a III/II-III-as belügyesek 30-40 ezer Forinttal. Amikor Te és Te, meg én is abban az időben ment el nyugdíjnba mit kapott? Emékezzen csak vissza, ha rendes dolgozó volt és nem Belügyes. l988-ban mentem el  4500.-Ft-al (!)  az egészségügyből. Nem takarítónőként, hanem főiskolát végzettként. A korrekciót, amit Medgyessyék beigértek, és mi  akik 1988-ban mentünk el, mi csak 1 év múlva kaptuk meg 2009-ben  a 2%-ot, holott 2008-ban kellett volna megkapnunk. Aludjon minden nyugdíjas nyugodtan, nem veszik el a nyugdíjukat! Az "Összefogás"-nak  meg az a terve, hogy Megadóztatják a nyugdíjakat is.  Ez lenne az elvétel.  Bajnai  és Gyurcsány maga mondta, hogy  "FÁJNI FOG".