Sintértelep helyett Menhely!

Quoted post


Vendég

#333

2014-02-02 04:56

Javasolnám még a kötelező ( ÉS JOBBAN ELLENŐRZÖT!!!!!!) chip mellett a kötelező ivartalanítást is! Amihez esetleg az állam is hozzájárulhatna. Mert a probléma forrása a rengeteg kutya. Csak bejegyzett tenyésztő kutyája lehessen ivaros! Ha valaki már egyszer kidobta , menhelyre, sintértelepre vitte a kutyáját, SOHA TÖBBÉ NE KAPHASSON! Ha mégis, szigorú büntetés, kobzás ! A rendőrség,a NAV és a bíróság foglalkozzon komolyabban az állatkínzásos, és szaporítós esetekkel! Az illetékesek folytassanak kerekasztal beszélgetést az állatvédők képviselőivel, mert igazából mi látjuk, hogy hol a hiba a gépezetben!

Válaszok


Vendég

#346 Re:

2014-02-02 12:44:21

#333: -

Teljesen a szívemből beszél! Pont ezeket vetettem fel sok alkalomkor bizonyos embereknek. Amit még nagyon fontosnak tartok az az, hogy az állatorvosokat miért nem ellenőrzi senki, a regisztráció elmulasztásáért.Sok esetben van chip, de nincs regiszrlálva. Ezzel én is így jártam 21 000 füzettem,majd miután reklamáltam azt mondták miért nem ellenörizzük, mert, hogy ez a dolgunk. Kérdezzem én, ha nincs számitógép, hol ellenőrzi?