Tiltakozás a homofóbiát legitimizáló hittankönyv ellen

Quoted post

Róza

#8 Re: Homofób vagyok, miért változzak?

2013-09-14 09:40

#2: Realista - Homofób vagyok, miért változzak?

Az ember nem alapvetően heteroszexuális. Nem lehet választani identitást! Egy leszbikus, vagy meleg férfi esetleg a társadalmi elvárások miatt megerőszakolhatja magát, és belekényszerítheti magát egy heteró házasságba, még gyerek is születhet belőle. Kérdés, hogy kinek jó ez? Rengetegen élnek így, álarc mögött, boldogtalanul, depressziósan...

Sokkal több a leszbikus nő, mint ahányat a statisztika kimutat, illetve, ahányan fel merik vállalni magukat! Lehet, hogy pont a Te feleséged, barátnőd vagy Édesanyád is az, csak nem meri bevallani. Rengeteg leszbikus nőnek van saját gyermeke!

Válaszok

adseitas

#24 Re: Re: Homofób vagyok, miért változzak?

2013-09-14 14:29:31

#8: Róza - Re: Homofób vagyok, miért változzak?

Elvben támogatom a veleszületett-identitásra alapozó legitimálást, mégis ha választható is valami,

mi lehet vele a baj!?

Az identitásunkat nem csak magunkra szüljük,

nem csak az Ég méri ránk, hanem meg is alkotjuk, szüntelenül

döntünk felőle/ róla. Az első az ember természeti mivoltában, a második pedig szellemi mivoltában.

Homoszexualitást vagy heteroszexualitást választani, és/vagy annak születni vagy sem, és mégis valamelyiket

átellenben választani közömbös: azaz dettó, vagy a tréfás hangnem kedvéért: detta!

erdelyik

#107 Re: Re: Homofób vagyok, miért változzak?

2013-09-22 17:43:15

#8: Róza - Re: Homofób vagyok, miért változzak?

"Az ember nem alapvetően heteroszexuális". Erősen gondolkodom azon, hogy tudok-e írni olyan megjegyzést erre a sületlenségre, ami kifejezi ostobaságát, de nem sértő. Mi az, hogy nem alapvetően heteroszexuális? A szexualitás a gyermeknemzést szolgálja. Ha két homoszexuális tudna egymással szaporodni, akkor igazad lenne. De nem tud. Ebből egyszerűen megérthetően következik, hogy az ember alapvetően heteroszexuális.

wasp

#114 Re: Re: Homofób vagyok, miért változzak?

2014-03-29 23:08:36

#8: Róza - Re: Homofób vagyok, miért változzak?

khm khm khm ... leszbi mamik .. hmmm .. nade farkasmami meg bipapik vagy esetleg homopapik .. 4 éves lennék de  lehet má széjjelgyújtanám :( :( :( :( :( :( :( :( ehhhhhhhhhhhhhhhhh