Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!

Quoted post


Vendég

#5

2013-05-09 06:16

A minimum az, hogy a kötelezően, napi szinten szedett gyógyszerek támogatását meg kell tartani. Ez gazdaságosabb is lenne, mint esetleg a rendszertelen gyógyszerszedés következtében szükségessé váló kórházi kezelés. Mindenki érti, hogy válság van, de nem ez a megoldás. Azt kellene átgonodolni, hogy minden kedvezmény automatikusan járjon-e. A gyógyszer feltétlenül, a meghosszabbított gyes annak, aki nem vagy csak részmunkaidőben tud elhelyezkedni (esetleg épp a betegség okán). A magasabb családi pótlékra is biztosan ki lehet találni valami elosztási szisztémát, a MÁV-kedvezmény, kedvezményes étkezetés szerintem nem feltétlenül függ össze a betegséggel. A fűnyíró elv itt sem működik, lehet változtatni, de tessék gondolkodni.

Válaszok

alice32

#6 Re:

2013-05-09 06:59:19

#5: -

Sziasztok!

 

Az én gyermekem nem asztmás, neki autoimmun betegsége van (izületi gyulladás). Szerintem ki kellene terjeszteni a csoportot és nemcsak az asztmás betegekért kellene kampányolni, úgy sokkal többen lennénk. Hisz rengeteg másfajta betegséggel küzdő gyermekek családjától vonják meg a támogatást. Sajnos sokkal betegebb gyerekektől is elveszik, ami már gusztustalan, felháborító!!!

yingtáó

#776 Re:

2013-05-27 19:48:13

#5: -

A 4 órás részmunkaidő jó is lenne, ha lenne. De sajnos a cégek ezt nem alkalmazzák vagy mész minimum 8 órába sőt heti 2-3 x12 órába és örülj neki, hogy van munkád. A beteg gyereked , hogy oldod meg azt már őket nem érdekli. 4 órás melós meg senkinek nem kell :(

 


Vendég

#1325 Asztma

2013-10-17 08:09:32

#5: -

Végre valaki reálisan tud gondolkodni!!!