A Magyar Holokauszt-2014 Emlékbizottság részére


Vendég

/ #266 Re: Re:

2013-02-15 21:19

#265: Igazi magyar - Re:

Hányingered van tőlem ?? Hiszen érted is küzdök , ha valóban Igazi magyar vagy. Mivel én a versenyszférában dolgozok évtizedek óta ,látom kik ülnek a bársonyszékben, és kik dolgoznak . Tudd meg hogy a bársonyszékben nem nindig az ül aki nagyon okos és nagyon tehetséges. A közszférában több százezres fizetésekért  segget meresztőkröl nem is beszélek. Úgy gondolom a magyar ember teljesen kiszorul a mostani társadalomból. Csak arra jó hogy dolgozzon , adót fizessen aztán a nyugdíj elött lehetőleg patkoljon el.  Rengeteget olvasok, különböző íróktól már sok sok évtizede. Ezen kívül minden nap nézem a híreket  olvasom az újságokat   Valahogy mindig akár csak egy mondatban is szóba kerül a zsidó ,általában negatív jelzővel. Soha nem törödtem ezzel . DE ! Miért van az hogy állandóan velük foglalkozik szinte az egész világ. Miért nem a franciák , spanyolok és még sorolhatnám a sok sok nemzetiséget vannak a porondon. Valami oka lehet. Sajnos ehhez még hozzá jön a sok negatív személyes tapasztalatom is. Ne engem utálj ,hanem inkább te is nyisd ki a szemed és a füled.